Brick-Force Final Yayını Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
13-07-2012

Infernum Eğlenceli Sandbox-Shooter Brick-Force’u 1 Milyon Oyuncuya Sunuyor

Berlin, 13 Temmuz 2012 – Dün itibariyle çevrimiçi oyun Brick-Force’un resmi yayım sürümü yayına girdi ve tüm İnşaat ve Shooter fanları tarafından ücretsiz olarak oynanabiliyor. İstemci ve tarayıcı sürümünü buradan indirilebilir; tarayıcı sürümü, Brick-Force’u Mac’te oynamaya da olanak tanıyor.

Yaklaşık 1.000.000 kayıtlı kullanıcı şu anda her türden yeniliği deniyor: Yeni Nesne Yükseltme Sistemi sayesinde, ilk kez giysiler ve silahlar geliştirilebilir. Ayrıca, tamamıyla yeniden tasarlanan arayüz, hem görsel hem de işlevsel geliştirmeler sunarken, oyun mekaniği de optimize edildi.

Yeni PvP özelliği ‘İnşa Et ve Yık’ yeni içerikle farklı bir eğlence sunuyor. Bu modda, iki rakip takım aynı harita üzerinde, önceden tanımlanmış bir süre için birbirlerinden şeffaf olmayan bir duvarla ayrılmış olarak karşı karşıya geliyor. Bu aşamada, tek yapılması gereken inşa etmek – geri sayım bitmeden ve duvar yıkılmadan önce, her saniyeyi tuğlaları stratejik konumlara yerleştirmek için kullanmak gerekiyor. Zaman dolar dolmaz, karşı taraf görünür hale geliyor ve Brick-Gun cephanelerle değiş tokuş ediliyor.

Karşı takımın kuleleri, siperleri ve engellerini iyice öğrenmek ve kurnazlıkla rakiplere diz çöktürmek artık herkesin elinde. Bir maç sırasında, haritanın size ayrılan tarafı üzerinde çalışmayı sürdürmek için en fazla 5 aşama kullanılabilir. Böylece her grup başkasının haritası üzeride de oynayabilir. Her oturumun sonunda en fazla öldüren takım maçı kazanacak. Yeni yayınlanan fragmanda bazı korkunç sahneleri görmek mümkün.

Bu arada, fragmandaki tek anlatıcı vızıldayan arı değil: Önümüzdeki birkaç hafta içinde, PvE özelliği ‘Savunma’ ile birlikte, kanatlı canavarlar Birck-Force’a girecek. İlave güncellemeler, diğer şeylerin yanında, yeni tasarım temalarını, puanlamaları, oyun modlarını ve mobil sürümünü içerecek.

Ayrıca bugünden itibaren, resmi web sitesi‘nden özel bir istemci indirilebilir. Bu istemci, Overwolf ile işbirliğiyle özel araç “B-Hub”ı sağlıyor. Fragman ve yeni Ekran görüntülerini yine medya sunucumuzda bulabilirsiniz.

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler.

Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün. Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Brick-Force 12 Haziran’da çeşitli dil sürümlerinde yayınlandı ve bu yılın ilerleyen günlerinde ek güncellemeler de yapılacak. oyunun web sitesi sitesinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Infernum Hakkında

Infernum Productions, merkezi Berlin’de bulunan uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisidir. Şirket, 2011 yazında Andreas Weidenhaupt, Tobias Gerlinger ve Markus Melching tarafından kurulmuştur ve kaliteli çevrimiçi oyunlara odaklanmaktadır. Infernum oyun deneyimlerini oyunların akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda oynanmasını sağlayarak (çok-platformlu) genişletmektedir. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.069


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı