Fortnite Fırtına Kralı Etkinliği | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Fortnite Fırtına Kralı Etkinliği Poster
Fortnite Fırtına Kralı Etkinliği Poster

Fortnite yeni etkinlik ile oyuncuların adreslerine özel tasarım rozet gönderiyor! Fırtına Kralı Rozeti, 2 Ocak’a kadar dünyayı kurtar modunda Fırtına Kralı'nı öldüren oyuncuların adreslerine fırtına kıral rozetleri Epic Games tarafından ücretsiz olarak gönderilecek.
Faaliyet Tarihi:
15.12.2018

14.12.2018 – Epic Games’in dünyanın her yerinden 200 milyonu aşkın oyuncusu bulunan oyunu Fortnite‘ın Dünyayı Kurtar modu bu günlerde özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Oyunda ortaya çıkan Fırtına Kralı’nı yenen oyuncuların kazanacakları Fırtına Kralı Rozeti, Epic Games tarafından ücretsiz olarak oyuncuların adreslerine gönderilecek.

Kralı Öldür Rozeti Kap
Fırtına Kralı, Fortnite’ın hikâye tabanlı modu olan Dünyayı Kurtar’da 7. sezonda ortaya çıkan çok güçlü bir canavar. Tekinli Vadi hikâyesinin 3. bölümünü güzel bir sonla bitirmek isteyen geliştiriciler, oyuncular için zorlu bir final hazırlamışlar. Oyuncuların inşa becerilerini, sahip oldukları eşyaları, nişan alma becerilerini ve reflekslerini test edecek bu savaşın galipleriyse özel bir hediye kazanacaklar.

Diğer oyun ödüllerinden farklı olarak oyuncular bu sefer fiziksel bir eşya kazanacaklar. Fırtına Kralı’nı öldüren oyuncuların kazanacakları özel Fırtına Kralı Rozeti, Epic Games tarafından ücretsiz olarak adreslerine gönderilecek. Görevi başarıyla tamamlayan oyuncular e-mail ile özel bir kod ve rozeti nasıl alacaklarını anlatan yönergeleri alacaklar. O yüzden ödülü almak için geçerli bir e-posta adresine sahip olmak çok önemli.

Son Tarih 2 Ocak
Fırtına Kralı’nı alt eden oyuncular Fırtına Kralı Rozeti yanında silah şemaları, eşyalar, tecrübe puanları gibi birçok ödül de kazanacaklar. Tüm bu özel hediyelere sahip olmak içinse oyuncuların 2 Ocak 2019 saat 07.59’a kadar ilgili görevi yaparak Fırtına Kralı’nı öldürmeleri gerekiyor.
Fırtına Kralı görevi hakkında daha fazla bilgi almak ve ödülü kazanmak için uyulması gereken kuralları öğrenmek için resmi duyuru sayfasını ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.023


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!