Archer Sınıfı Black Desert Online’da! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Archer Sınıfı Black Desert Online'da! Poster
Archer Sınıfı Black Desert Online'da! Poster

Merkla beklenen Black Desert Online Archer sınıfı güncellemesi yayında! Dünyanın dört bir yanından maceracıların heyecanla beklediği Archer sınıfı 12 Aralık itibariyle oyuna eklendi. Oyun içi etkinliklere ve yeniliklere devam eden Black Desert Online'ın devasa dünyasına katılmak için acele edin.
Faaliyet Tarihi:
15.12.2018

Yeni kahraman Archer’ın gelişiyle genişleyen Black Desert Online evreni; karakterlerin birbiriyle ve evrenle ilişkisini, evrenin tarihsel gelişimini ve savaşlarda kullanılan stratejileri oldukça değiştirecek. Diğer sınıfların aksine Archer, ana silahı Tatar Yayı ve Uyanış silahı olan Asil Yay’ı aynı anda kullanarak rakiplerine çok uzaklardan ciddi hasarlar verebiliyor. Ayrıca Archer, mücadele sırasında rakiplerini savurmak için çeşitli sihirli beceriler kullanabiliyor. Uzun süredir beklenen kahraman, Black Desert Online aksiyonuna yeni bir soluk getiriyor!

Black Desert Online Archer’ın Gelişini Kutluyor!

Archer’ın evrene katılmasıyla birlikte kutlamalar başlıyor. Yeni güncelleme ile evrene katılan Archer, beraberinde ödüllü etkinlikler de getiriyor. 12 Aralık’tan 9 Ocak’a kadar devam edecek etkinlikler boyunca maceracılar, Archer karakteri ile kazandıkları Level ve Beceri EXP’lerini diğer karakterlerine aktarabilecekler. Böylece maceracılar hem Archer karakterini tecrübe edecek hem de diğer karakterlerinin Levelini artırmak için EXP elde edecekler. Ayrıca gözü pek maceracılar, Archer karakteriyle EXP toplayıp; 15, 25, 35 ve 55. seviyelere ulaştığında sürpriz hediyeler kazanacaklar.

Savaşçı Ruh Hot Time Etkinliği Başlıyor!

12 Aralık – 9 Ocak tarihleri arasında maceracılar, karakterlerinin seviyesiniartırmak için kazandıkları EXP’te %100, karakterlerinin Becerilerini artırmak için kazandıkları EXP’te ise %30’luk bir bonus kazanacaklar. Buraya tıklayarak etkinliklere dair tüm ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.316


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!