Gameforge’dan Filistin’li Çocuklara Yardım | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Gameforge'dan Filistin'li Çocuklara Yardım Poster
Gameforge'dan Filistin'li Çocuklara Yardım Poster

Online oyun yayıncısı Gameforge çocuk hakları örgütü "Save the Children"e bağışta bulunarak Filipinlerdeki kasırga zedelere ve özellikle çocuklara yardımda bulundu. Konu ile ilgili detaylı bilgi ve yardıma katkıda bulunma yöntemlerini yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
28.11.2013

Karlsruhe, 28.11.2013 – Karlsruhe’li Online oyun yayıncısı Gameforge çocuk hakları örgütü “Save the Children”e bağışta bulunarak Filipinlerdeki kasırga zedelere ve özellikle çocuklara yardımda bulundu. Kasırganın Filipinlerde çok büyük zararlar vermesiyle Filipinlerde gıda, içme suyu, geçici barınma, sağlık ve tıbbi bakımlara ihtiyaç vardır. Özellikle çocuklar bu felaketten dolayı en çok yardıma muhtaç olanlardır.

8 Kasim 2013 de kasırga Haiyan 275 KM hızla Filipin’e çarptı ve taş üstünde taş bırakmadı. Yaklaşık 13 milyon kişi bu kasırgadan etkilendi bunlardan 5.4 milyonu çocuk.

Save the Children’nin amaci 500.000 insana yardim etmek ve bu yönde yıkılan evlerin ve altyapının yeniden inşası ile kasırgada etkilenen aileler için bir afet durumunda ne yapılması eğitimi vermek planlanmaktadır.

Bu amaç için Gameforge özel bir web sayfası hazırladı http://www.savethechildren.de/gameforge-hilft-philippinen/ buradan eylemi desteklemek isteyen herkes yardım için katkıda bulunabilir.

Save the Children hakkinda

120’den fazla ülkede faaliyette bulunan dünyanın en büyük bağımsız çocuk hakları örgütü olarak çalışmaktadır. Ağırlıklı olarak okul ve eğitim, sömürü ve şiddet ile afet durumlarında hayatta kalma ve sağlık konularında yardımlarda bulunmaktadır.

Gameforge hakkında

20 civarında oyunu ve 400 milyonu aşkın kayıtlı oyuncusuyla etkileyici portfolyosu sayesinde Gameforge batı dünyasında kitlesel çok oyunculu online oyunların (MMOG’lerin) lider sağlayıcısıdır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler grubu, online oyunları 50’den fazla dilde kullanıcıların hizmetine sunar. Portfolyosu AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOG’si Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101, RaiderZ gibi istemci tabanlıların yanısıra ödül almış İkariam, OGame gibi çok tutulan tarayıcı tabanlı online oyunlar ve mobil oyunlar içerir. Şirket Karlsruhe ve Berlin’de bünyesinde yaklaşık 500 çalışan barındırır.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.785


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı