World of Tanks World Cyber Games 2013’te! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
28.11.2013

Dünyanın önde gelen ödüllü oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, 28 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında Çin’in Kunshan kentinde düzenlenecek olan World Cyber Games 2013 etkinliğinde World of Tanks‘in yer alacağını açıkladı.

Wargaming Uluslararası eSports Direktörü Jonghyuk Baak, “World of Tanks‘ı dünya çapında fırtınalar yaratan bir eSport etkinliğinde izlemek gerçekten muhteşem olacak” dedi ve şöyle ekledi; Bu seneki World Cyber Games’de yer alacak olmamız gerçekten de World of Tanks‘in dünya çapındaki popülerliğini arttırmasının yanında, mevcut rekabetimizi de devam ettirebileceğimizin göstergesi oldu.”

Dünyadaki en iyi ilk üç tank takımı ödül havuzunda yer alan büyük ödüllere sahip olacak. Birinci gelen takıma 35.000$, ikinci takıma 21.000$ ve üçüncü takıma da 7.000$ değerinde ödül verilecek. Toplamda 16 uluslararası takım Büyük Final’e katılacak ve bu serüven canlı olarak yayınlanacak.

World of Tanks Hakkında

World of Tanks, zırhlı tanklarla savaşı konu alan dünyanın ilk takım tabanlı DVO’sudur. Dünya çapındaki savaşlarda İkinci Dünya Savaşı tanklarının epik çarpışmalarında kendinizi test edin. Bu savaşlarda Amerika, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, İngiltere ve Çin’den, tarihi gerçeklere uygun olarak hazırlanmış 300 zırhlı aracı kullanabilirsiniz.

Otantik araç güncellemeleri ve geliştirmelerin yer aldığı esnek sistem, oyun içinde araçları ve silahları denemenize olanak sağlar. Hızlı ve manevra kabiliyeti yüksek hafif tanklarınızla düşmanınızı yormayı seçebilir, düşman hattını orta zırhlı tanklarınızla delebilir, devasa tanklarınızın gücünü kullanıp, karşı takımdaki zırhlı birlikleri yokedebilir veya uzak mesafeli havan topuyla keskin nişancı olabilirsiniz. Her ünitenin kendine göre avantajları vardır ve doğru tankı kullanmak daha verimli bir oyun sergilemenizi sağlayacaktır.

Tek başınıza harika tank kullanıyor olmanız kazanmanız için yeterli değil! World of Tanks‘de takım oyunu her şey demektir. Oyunu kazanabilmeniz, ancak diğer takım arkadaşlarınızın da savaş becerilerini sizinle paylaşabilmesiyle ve rollerine göre hareket etmesiyle mümkündür. Çelikten bir imparatorluk kurmak için stratejinizi belirleyin ve savaş alanındaki otoritenizi tank gücünüzle ortaya koyun

World of Tanks‘e katılın: https://worldoftanks.eu/play/tr/

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüş ve Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avustralya gibi ana bölgelerde 2200’den fazla iş imkânı sunmuştur.

Wargaming şu anda, 20. yüzyıl savaş konseptini temel alan takım bazlı çevrimiçi devasa savaş oyunları serisinin üretimine odaklanmıştır. Bu oyunların ilki, Nisan 2011’de piyasaya çıkan ve şu anda 75 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan, zırhlı tankların başrolde olduğu bir numaralı MMO’su World of Tanks; diğer ikisi de, Kasım 2013’de 4,5 milyon pilot ile uçacak olan World of Warplanes ve savaş gemilerinin amansızca çatıştığı 2014’de piyasaya çıkacak olan World of Warships’tir.

Haziran 2012’de Wargaming, tüm seriyi bir araya getirerek online savaş evreninin merkezi hâline gelecek olan Wargaming.net servisini duyurmuştur. – www.wargaming.net

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.096


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı