Kıyamet Savaşçıları 5.1 Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kıyamet Savaşçıları 5.1 Güncellemesi Poster
Kıyamet Savaşçıları 5.1 Güncellemesi Poster

37Games'in sevilen oyunu Kıyamet Savaşçıları 17 Mart tarihinde gelecek olan 5.1 güncellemesiyle yeni içeriklere kavuşuyor. Tarayıcıdan oynanabilen Türkçe MMORPG oyunu Kıyamet Savaşçıları, her geçen gün büyüyen içeriğiyle oyun severlerin beğenisini toplamakta.
Faaliyet Tarihi:
17.03.2016

Yeni İçerik Umut Alanı T10 Teçhizat Seti

Tarayıcı bazlı Aksiyon RPG oyunu Kıyamet Savaşçıları 17 Mart tarihinde Umut Alanı, yeni T10 teçhizat seti ve güçlü T4 Kanatlarını içeren yeni 5.1 sürümünü güncelliyor. Dahası, Kıyamet Savaşçıları yapımcıları Nisan ayında tamamlanması planlanan dördüncü karakter (Aziz) üzerinde çalışmalarına devam ediyorlar. Gelecek olan yeniliklere bakalım.

Oyuncular, daha önce melekler tarafından korunan fakat şimdi antik İlahi Teçhizatları elde etmek için en vahşi canavarlar tarafından ele geçirilmiş Umut Alanına doğru ilerliyorlar. Oyuncular ayrıca Fısıltı Vadisi denilen gizemli bir alandan geçmek ve benzersiz Boss’larla savaşmak zorunda kalacak.

Buna ek olarak, karakterlere süper güç kazandıracak yeni T10 teçhizat seti ve T4 kanatları yeni güncellemeden sonra elde edilebilir. Karakter tüm T10 teçhizat setini giydiği zaman mükemmel bir görüntü alacak. Oyuncular yeni Umut Alanı ve Fısıltı Vadisi haritalarında T4 kanat birleştirmek için gerekeli teçhizat ve materyalleri toplama şansı elde edecekler.

Binek statüsünü geliştiren yeni öge Ejderha Pulu ve Yadigarı geliştirmek için kullanılan öge Mithril ayrıca oyuna eklenecektir. Birçok yeni etkinlikler de ayrıca bu güncellemede oyuncuların yüzünü güldürecek. Son olarak, Nisanda yeni gelecek dördüncü sınıf karakteri için hazır mısınız! Hadi yeni yolculuğuna şimdi başla!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.776


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!