Knight Online’da Olympia Sunucusu Açılıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
01.06.2016

12 yıldır Türkiye’nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Knight Online‘da heyecan son hızda devam ediyor! Knight Online (USKO) tarihinde ilk defa Dragon Box, Special Monster Staff, UTC ve Krowaz gibi ileri seviye eşyalar ve bölgeler olmadan açılacak olan yeni sunucumuzun adı, Knight Online‘ın efsane sunucularından OLYMPIA olacak!

NTT Game bünyesinde 3 yıldan fazla süredir başarılı bir yükseliş gösteren efsane MMORPG Knight Online, yeni sunucusuyla oyun severlerin karşısına çıkıyor. Oyundaki illegal aktivitelerin tamamen engellenmesinin ardından Knight Online oyuncuları, Olympia sunucusuyla yepyeni bir Knight serüvenine başlayabilecekler! OTP sisteminin zorunlu olduğu Midgard sunucularının ardından, yine zorunlu OTP sistemine sahip Olympia sunucusu 2 Haziran saat 17:00 itibariyle Knight Online şövalyelerine kapılarını açacak.

Tam güvenlikli bir sunucu olan Olympia’da, diğer sunucularda olduğu gibi 7/24 GM kontrolü de aktif olarak devam edecek. 7 gün 24 saat Game Master’lar tarafından kontrol edilen sunucularda oyunun düzenini bozan oyuncular anlık olarak tespit edilerek oyundan uzaklaştırılacak.

Ayrıca hali hazırda Premium sahibi olan Knight Online oyuncuları, 1 Haziran saat 17:00’den 2 Haziran 14:00’e kadar yeni sunucu Olympia’ya giriş yaparak karakter isimlerini alabilecekler!
Binlerce oyuncunun Knight Online efsanesini adeta yeni baştan yaşadığı Olympia sunucusuna tüm Knight Online şövalyelerini ve tüm oyun severleri bekliyoruz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.750


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!