M.A.R.S Online’da Neler Oluyor? | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
M.A.R.S Online'da Neler Oluyor? Poster
M.A.R.S Online'da Neler Oluyor? Poster

Aralık ayında yayınladığı Galata Kulesi haritasıyla Türkiye'nin önemli kültürel değerini dünyaya tanıtan M.A.R.S. online, benzer çalışmalarla oyun içeriğini zenginleştirmeye devam edeceğini bildirdi. Gametolia tarafından yayınlanan M.A.R.S. Online Türkçe hizmet veriyor.
Faaliyet Tarihi:
-

Dünyanın en büyük oyun firmalarından biri olan Epic Games‘in Unreal Engine 3 grafik motoruyla geliştirilen yeni jenerasyon TPS oyunu M.A.R.S.‘ı 31 Temmuz’da kapalı beta olarak açtık ve çok kısa bir sürede 220.000’in üzerinde kişi tarafından oynanan en popüler atış oyunlarından biri haline geldi. Farklı oyun yapısı ve grafikleriyle Türkiye’de oynanan oyunlar içerisinde hemen göze çarpan M.A.R.S.‘ın içeriği Epic Games altyapısı ile 600’ün üzerinde kişinin çalıştığı yaratıcı ve geliştirici dizayn ekibimiz tarafından zenginleştirilmeye devam ediyor.

Gametolia olarak M.A.R.S ile Ekim ayında gerçekleşen GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nda “2012 Yılı En İyi Çıkış Yapan Oyun” ödülünü aldık ve 450 m2’lik standımızı yaklaşık 25.000 Türk oyuncusu ziyaret ederek oyunumuzu oynama fırsatı yakaladı. Fuar süresince ödüllü bir M.A.R.S turnuvası düzenlendi, ilk event’imizde katılım ve ilginin yoğunluğu bizleri oldukça mutlu ederek Türk oyun sektörüne yeni bir soluk ve kalite getirdiğimizi hissettirdi.

Diğer ülke sunucularında 6 aydır oynanabilen Galata Kulesi haritası 27 Aralık tarihinde Türkiye sunucularımıza eklenerek Türk oyuncularımızın da beğenisine sunuldu. Gametolia olarak ülkemizin en önemli milli miraslarından birini bu dünyaca ünlü oyun içerisine yerleştirerek ülkemizi dünyaya tanıtma adına güzel bir çalışmaya imza attığımıza inanıyoruz, ilerleyen dönemlerde de ülkemizin tarihi, turistik ve kültür mirası olan bölgeleri birebir modellenerek oyun içerisinde yer almaya devam edecek.

Her ay düzenli şekilde oyunumuza 2 yeni harita ve sayısız item güncellemesi yaparak M.A.R.S‘ı oynayan tüm oyuncularımızın memnuniyetini artırmaya, oyuna olan ilgiyi sıcak tutmaya çalışıyor planlamalarımızı buna dayalı olarak yapıyoruz. Topluluk yönetimine ağırlık vermeye çalışıyoruz düzenli etkinlikler yapmaya ve her oyuncumuzun görüşlerini almaya gayret ediyoruz, çünkü başarılı olmak pazarı iyi analiz etmek ve oyuncunun ne istediğini bilmekten geçiyor.

M.A.R.S ekibi olarak sömestr tatili boyunca oyuniçi ve oyun dışı çok sayıda oyuncumuzun katılımlarıyla bir çok etkinliğe başarıyla imza attık. gerçekleştirilen etkinliklerde tüm katılımcılara birer küçük hediyemiz ve kazananlara büyük ödüllerimiz oldu. İlerleyen günlerde de devam edecek olan etkinliklerimize tüm oyunseverler davetlidir.

Oyunu oynamak, daha detaylı bilgi almak ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için Gametolia web sitesini veya

Toplam Okunma Sayısı : 4.223


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı