Marvel Future Fight Yeni Karakterlere Kavuştu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Marvel Future Fight Yeni Karakterlere Kavuştu Poster
Marvel Future Fight Yeni Karakterlere Kavuştu Poster

Netmarble'ın sevilen mobil RPG oyunu Marvel Future Fight'a gelen yeni güncelleme ile birlikte Asgard halkından gelen 7 farklı karakter, yeni görev bölümleri ve ittifak savaşları için yeni bir süper mod oyun severlerin beğenisine sunuldu. Yeniliklerle ilgili detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
08.12.2016

Oyuna ayrıca yeni kostümler, üç oyuncunun birlikte oynadığı “Baş Düşman İstilası” akını, S.H.I.E.L.D. seviye sınırının yükselmesi ve daha pek çok yeni içerik ekleniyor

SEUL, Kore (7 Aralık 2016) – Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp., sevilen aksiyon RPG MARVEL Future Fight için bugün önemli bir güncelleme yayınladı. MARVEL Future Fight’a bugünden itibaren Odin, Fandral, Hogun, Volstagg, Enchantress, Ulik ve Hela olmak üzere yedi yeni Asgard karakteri katılacak. Ayrıca üç yeni kostüm de oyuna ekleniyor: Bunlar Thor için (Marvel’ın yeni çizgi roman serisi The Unworthy Thor’dan esinlenen) bir Layık Olmayan Thor kostümü, Sif için bir Modern Kostüm ve yeni Örümcek Adam yıldızı İpek için bir Ağ Kostüm’ü olacak..

3 Kişilik Takımını Hazırla

MARVEL Future Fight’ın hikaye görevlerine eklenen 11’inci ve 12’nci bölümlerde, oyuncular Enchantress’ın planladığı bir komploya engel olmaya çalışırken, hem Ölü Vikingler ve Asgard Savaşçılar gibi yeni düşmanlarla, hem de Thor’un anavatanı Asgard’dan gelen yepyeni baş düşmanlarla savaşacak. Hikaye modlarına ek olarak, oyuncular ayrıca gerçek zamanlı çoklu akınlarda üç kişilik takımlar halinde birlikte oynayarak baş düşmanları yenmeye çalışacakları “Baş Düşman İstilası”na da katılabilecek.

Netmarble Games Chief Marketing Officer Seungwon Lee, “MARVEL Future Fight’a Asgard’dan ikonik süper kahramanlar, süper kötü adamlar ve görevleri eklediğimiz için çok mutluyuz” diyerek şöyle devam ediyor: “İlgi çekici savaşlar, çarpıcı aksiyon ve Marvel’ın bitmek bilmez karakterleriyle maceralar ekleyerek takipçilerimizi sürekli eğlendirmeye devam etmek istiyoruz.”

Yeni rekorlar için Süper Mod

MARVEL Future Fight’a gelen diğer geliştirmelerden bazıları ise şöyle: seviye sınırında artış (70), “Odin’in Kutsaması” adında ek bir ekipman slotu veren bir ekipman geliştirme sistemi ve oyuncuların İttifak savaşlarında yeni rekorlar kırmasını sağlayan yeni bir Süper Mod. Oyuncular ayrıca Kara Antimadde’yi daha düşük bir seviyeye dönüştürecek bir yetenek de edinecekler.

MARVEL Future Fight’a bugün katılan karakterlerin tam listesi:

– Odin: Tümlüğün Babası çağlardır Dokuz Diyar’ı yönetip koruyor. Thor’un babası olan Odin, yeteneklerini ve güçlerini Odin Gücü’nden elde ediyor.
– Fandral: Yakışıklı ve sevimli bir kılıç ustası olan Fandral, kılıç yeteneği, cesareti ve iyimserliğiyle tanınıyor. Üç Savaşçı’nın diğer üyeleri gibi o da Thor’un sadık bir dostu ve müttefiki.
– Hogun: Bir yakın dövüş uzmanı ve Üç Savaşçı’dan biri olan Hogun, Asgard silahlarını çok iyi bilir ve bir gürzle savaşır.
– Volstagg: Hayat dolu ve şamatacı Volstagg, Üç Savaşçı’nın neşe dolu kalbidir. Bir Asgardlı olarak insanüstü kuvvet ve dayanıklılığa sahiptir.
– Enchantress: Ölümsüz büyücü Amora, baştan çıkarıcı büyü yeteneklerini güç ve zevk için kullanmaktan çekinmez. Güzelliğine kanıp kurnazlığına yakalanan en kudretli Asgard savaşçıları bile onun iradesine boyun eğer.
– Ulik: Kadim Kaya Trolü ırkının en güçlülerinden biri olan Ulik son derece güçlüdür ve derisi neredeyse hiçbir hasardan etkilenmez.
– Hela: Asgard’ın ölüler diyarının tanrıçası ve hükümdarı olan Hela, yaşam ve ölümün gücünü elinde tutar ve sıklıkla Odin ve onun hükmüne karşı planlar yapar.

MARVEL Future Fight’a App Store ve Google Play‘den ulaşılabilir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.557


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!