X-MEN Karakterleri MFF’de! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
X-MEN Karakterleri MFF'de! Poster
X-MEN Karakterleri MFF'de! Poster

Süper kahramanların savaşını konu alan sevilen Mobil MMO oyunu MARVEL Future Fight'a X-MEN karakterleri ekleniyor! Wolverine, Magneto, Cyclops ve Fırtına gibi en sevilen ve en yetenekli karakterlerin dahil olacağı yeni güncelleme hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
12.06.2017

Seul, Kore (8 Haziran 2017) – Asyadaki en hızlı büyüyen mobil oyun firması Netmarble Games, MARVEL Future Fight için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu yeni güncellemede X-Men olarak bilinen mutant kahramanlardan, Cyclops, Jean Grey, Rogue, Fırtına, Beast, Wolverine ve düşmanları Magneto, Manyetizmanın Efendisi, oyuna katılacak. Wolverine’i seçen oyuncular yeni bir Epik Göreve katılacak ve bunu tamamladıklarında Cyclops, Fırtına, Beast ve Rogue açılacak. Bu güncelleme ile birlikte oyuna, X-geni, M’Kraan Parçaları, M’Kraan Kristalleri ve Phoenix tüyü de eklenecek. Bunlarla mutant karakterleri güçlendirebileceksiniz.

X-MEN’in Büyüleyici Dünyasını Keşfetme Fırsatı

Netmarble Games Chief Global Officer Seungwon Lee “X-Men Marvel evreninin en özel kahramanlarını içeriyor” diyor ve ekliyor: “Bu güncelleme ile oyuncularımız Wolverine, Cyclops, Fırtına ve diğer X-Men’ler ile oynama fırsatını elde edecek ve yeni hikâyelerde epik görevler tamamlayacaklar.”

“Marvel Games’deki sağlam X-Men hayranları olarak bizler bu süper mutantların Marvel Future Fight’a katılmasından büyük heyecan duyuyoruz” diyen Marvel Games Executive Creative Director Bill Rosemann “En popüler X-Men kahramanlarını tanıtmak için onları oyuna katmak harika bir yol! Wolverine’in sivri pençeleri, Fırtınanın yıldırımları Marvel Future Fight oyuncularını bekliyor” dedi.

X-Men’e ek olarak, oyuna iki yeni kostüm ekleniyor. Kristal olarak bilinen inhuman için bir kraliyet kostümü ve Hayranların favorisi olan özel maskesiz Gwenpool kostümü.

Bu güncelleme ile birlikte aynı zamanda Günlük Görevler de geliştirildi. Artık oyuncular bölümler yerine aşamalarda oynayarak, istedikleri malzemeleri elde edebilecekler. Ayrıca İçerik Durum Panosu adında yeni bir sistem de oyuna eklendi. Oyuncular bu panodan günlük limiti olan tüm eşyaları bir defada görebilecekler.

MARVEL Future Fight’a Katılan X-MEN Karakterleri

Cyclops – Gözlerinden güçlü bir ışın gelen X-Men lideri.
Jean Grey – Aynı zamanda Phoenix olarak bilinen kozmik varlığa da dönüşebilen X-Men’in telepatik güçlere sahip kurucusu.
Wolverine – X-Men’in en ünlü karakterlerinden biri. İleri düzey iyileşme kapasitesine, adamantiyum’dan bir iskelete ve keskin pençeler sahiptir.
Fırtına – X-Men’in en güçlü ve saygı duyulan karakterlerinden biridir ve doğayı kontrol edebilir.
Beast – Mavi bir canavar gibi gözükse de Hank McCoy yüksek bir zekaya ve bilim aşkına sahiptir.
Rogue – X-Men’in düşmanlarından biriyken, onların en değerli üyelerinden biri haline gelen Rogue, çok kuvvetlidir ve dokunduğu herkesin gücünü alabilir.
Magneto – Manyetik alanları kontrol edebilme yeteneğine sahip Magneto, mutantların hayatta kalması için savaşmaktadır. Bazı davranışları nedeniyle X-Men’in baş düşmanı haline gelmiştir.

MARVEL Future Fight’a App Store ve Google Play‘den ulaşılabilir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.906


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!