Mitoloji Online BOSS Baskını Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Mitoloji Online BOSS Baskını Güncellemesi Poster
Mitoloji Online BOSS Baskını Güncellemesi Poster

Her geçen gün oyuncu kitlesini arttıran Mitoloji Online yeni çapraz sunucu boss baskını güncellemesiyle daha da keyifli hale geliyor. 50.seviyeye ulaşmış oyuncular için geçerli olacak bu güncelleme ile farklı sunuculardaki oyuncular bir araya gelerek ateş tanrısına karşı ittifak kurabilecek ve büyük boss'a karşı birlikte savaşa bilecekler.
Faaliyet Tarihi:
11.04.2015

11 Nisan – Tarayıcı tabanlı RPG oyunu Mitoloji Online, Çapraz Sunucu Boss Baskını güncellemesiyle heyecanı doruklara çıkarıyor. Yeni sistem, 50. Seviyeye ulaşmış olan oyuncular için aktif olacak. Baskın süresince farklı sunuculardan oyuncular aynı haritada Ateş Tanrısı’na karşı ittifak olacaklar. Boss ile savaşırken, her oyuncu 10.000 hasar puanı için 1 puan kazanacak. Daha da etkileyici olan yanı, Boss öldükten sonar oyuncular kendi aralarında da savaşabilecekler.

Bir oyuncuyu öldürmek 50 puan ederken öldürülen oyuncu 5 puan alarak savaş haritasından çıkarılacak. Boss Baskınından kazanılan tüm bu puanlar ile oyuncular nadir eşyalar alabilecekler. Ayrıca yeni binekler de oyuna eklendi ve Grup avantajı ve Süper Değişim ile elde edebilirsiniz.

Mitoloji Online‘da hikaye şöyle başlar; Efsaneler ve Kahramanlar devrinden önce, canavarlar ve felaketler tüm dünyaya yayılmıştı. İnsanlar bu vahşi canavarlara karşı mücadeleye başlamışlardı. En güçlü ölümlüler tanrıların gücünü kullanarak dünyaya hakim oldular. Bu güçlü ölümlüler, deniz altında gezen yılanı kılıçtan geçirmek için Batı’ya, yıldızları yutan Ejderhayı yok etmek için Doğu’ya doğru yola çıktılar. Tüm kötülükler defedilmişti.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.898


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!