MStar Dans Okulu Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
MStar Dans Okulu Başladı! Poster
MStar Dans Okulu Başladı! Poster

Sevilen dans oyunu MStar'ın dans okulu talihlileri belli oldu! Başvuru anketini doldurarak talepte bulunanlar arasından seçilen 20 şanslı oyuncu 6 hafta sürecek olan ücretsiz MStar dans okulu derslerine katılmaya hak kazandı. MStar ektinlikleri hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında.
Faaliyet Tarihi:
18.11.2013

MStar‘da bu hafta dans okulu talihlileri seçildi. 6 hafta sürecek olan ücretsiz MStar dans okulu dersleri, başvuru anketini doldurarak seçilen 20 MStarlı’yı dans okulu öğrencisi yaptı!

Geçen hafta Cumartesi İstanbul’da gerçekleşen DJ ve oyuncu buluşması çok renkli geçti. Eğlence ve kahkahanın eksik olmadığı buluşmadan DJ’ler en yakın zamanda görüşmeye söz vererek ayrıldılar.
MStarcılar! 1 litre ve üzeri Fanta beyaz kapakları şimdi çok kazançlı! Kapaklardan çıkan şifreyi Fanta Facebook sayfasındaki uygulamaya girin, birbirinden güzel hediyeler sizin olsun! Detaylar için tıklayın.

MStar‘ın Kasım ayına özel tohumu Topaz, şanslı sahiplerini aramaya devam ediyor. Siz de hasatlarınızı şekerleyin, sadece Kasım ayına özel bu çok kazançlı tohumu kaçırmayın!
Bu haftalıkta MStar‘dan bu kadar. Kendinize iyi bakın muhteşem kampanyaları sakın kaçırmayın!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.187


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!