Phantomers Kapalı Beta Süresi Uzadı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Phantomers Kapalı Beta Süresi Uzadı! Poster
Phantomers Kapalı Beta Süresi Uzadı! Poster

Uzun bir süreden sonra kapalı beta testleriyle oyun severlerin karşısına çıkan MMOFPS oynu Phantomers, 5 gün olarak kararlaştırdığı kapalı beta süresini 10 gün daha uzatarak toplam 15 güne çıkarttı. Kapalı betada getirilen yamalar ile büyük oranda optimize edilen Phantomers, test süreci sonunda tüm eksiklerini tamamlamayı hedefliyor.
Faaliyet Tarihi:
30.06.2015

Yayıncılığını NTTGame’in üstlendiği Phantomers‘da Kapalı Beta heyecanı devam ediyor. Ramazan döneminin başlaması ve Üniversite sınavlarının sona ermesi ile birlikte Phantomers‘ı denemek isteyen oyun severlerin isteği doğrultusunda NTT Game, Kapalı Beta sürecini 20 Haziran’dan 30 Haziran’a uzattı.

Sürecin uzatılması ile birlikte Kapalı Beta’ya katılım için istenen beta key aktivasyonunu kaldıran NTT Game adına sürecin şimdiden başarıya ulaştığını söyleyebiliriz. Oyunun optimizasyonu sebebiyle yaşanan kasma sorununu Kapalı Beta sürecinde yapılan yama ile %80 oranında giderildiği bildirilen Phantomers‘da yapımcı Dream Execution, oranı %100’e çıkarmak için çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Kapalı Beta’ya katılan oyuncuların Phantomers‘dan genel olarak memnun oldukları aşikar. Bakalım Phantomers tam sürüme geçtiğinde oyun severlerin MMOFPS ihtiyacını giderebilecek mi?

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.863


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı