Ragnarök Online Pepsi Kampanyası | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Ragnarök Online Pepsi Kampanyası Poster
Ragnarök Online Pepsi Kampanyası Poster

Gravity Europe tarafından yayınlanan MMORPG oyunu Ragnarök Online Pepsi ile ücretsiz premium dağıtıyor. Pepsi kapaklarının altında çıkan numarayı üye hesabınıza giriş yaparak aktive edebilir ve premium özelliklere sahip olarak Ragnarök Online oynayabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
29.08.2013

PEPSİ Oyun Dünyasında Hediye Dağıtıyor

Evet, yanlış duymadınız, Pepsi’nin yaptığı kampanyalarda artık en sevdiğiniz online oyunları bulabilirsiniz. Pepsi kutu veya pet şişe açıp da sakın kapağını atmayın, çünkü onlar artık sizin için çok değerli.

Pepsi, Riot Games ile başladığı hediye kampanyasını Gravity ile devam ettiriyor. Evet, League of Legends ile kazandığınız galibiyetlerde XP ve IP takviyesi alabiliyordunuz, artık Ragnarök Online için Premium kazanabiliyorsunuz!

Ragnarök Online oyunu kapsamlı içeriğiyle 2001 yılından bu yana birçok ülkede yayınına devam ediyor. Ücretsiz oyunlarda rastlamaya pek alışmadığımız özellikleri barındıran Ragnarök Online‘ın önemli bir özelliği ise, Türkiye’de Türkçe yayınlanan ilk oyun olması. 6 farklı stat değerinin bulunduğu oyunda; Archer, Acolyte, Merchant, Mage, Swordman ve Thief olmak üzere 6 temel meslek çeşidi bulunmakta ve bu mesleklerde seviyeniz 40’a ulaştığında ise bir üst meslek grubunda 2 yoldan birini seçerek 2. meslek seçiminde bulunabiliyorsunuz. Seviye 99’da ise daha gelişmiş özelliklere sahip 3. mesleklere geçme imkânınız oluyor. Bu da oyunda tam 32 farklı meslek sınıfı ile oynamanıza imkân veriyor.

Bu kadar fazla karakter, silah ve ekipman geliştirme olanağınızın yanında diğer pek çok free-to-play oyunun deneyip başaramadığı en önemli özelliklerinden biri olan oyun içindeki sosyal iletişimin derinliği ve faydalarının oyununuza etki etmesi de Ragnarök Online‘ı farklı kılıyor.

Oynun bir klasik olmasını sağlayan etmenler ise orijinal atmosferi, manga stili ve müzikleri ile özel bir ortam oluşturması ve devamlı yenilenen içeriği ile oyunculara sıkılmadan yıllarca oynayabilecekleri bir ortam sunması. Ragnarök Online tüm oyuncuları günlerce başında tutacak heyecanlı ve derin kurgusu ile oyuna bekliyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.470


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!