Kontakt’ta Poring Rüzgarı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kontakt'ta Poring Rüzgarı Poster
Kontakt'ta Poring Rüzgarı Poster

Türkiye Alt Kültür Topluluğu'nun (Kontakt) merakla beklenen son etkinliği, Yeditepe Üniversitesi'nde gerçekleştirildi. Figürlerden atölyelere, kısa film gösterimlerinden masaüstü oyunlara kadar her türlü alt kültürün temsil edildiği etkinlikte, video oyunları da unutulmadı.
Faaliyet Tarihi:
09.04.2013

Türkiye Alt Kültür Topluluğu’nun (Kontakt) merakla beklenen son etkinliği, Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Figürlerden atölyelere, kısa film gösterimlerinden masaüstü oyunlara kadar her türlü alt kültürün temsil edildiği etkinlikte, video oyunları da unutulmadı.

Bu daldaki en önemli katılımcılardan birisi de, Gravity Europe’un Ragnarok Online oyunuydu. Oyunun Türkiye Sorumlusu ve Topluluk Yöneticisi’nin de bizzat bulunduğu standda promokodlar dağıtıldı, posterler verildi ve karton panoda resimler çektirildi.

Standdaki “Poring” peluşlarıyla da ilgi çeken Ragnarok Ekibi, Poringleriyle stand stand gezerek hazırladıkları eğlenceli albüme buraya tıklayarak, eğer çektirdiyseniz ya da merak ediyorsanız, karton panoda çekilen resimlere de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.300


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!