Ragnarok Online’dan Ödül Yağmuru | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Ragnarok Online'dan Ödül Yağmuru Poster
Ragnarok Online'dan Ödül Yağmuru Poster

2012 yılında Valkyrie sunucu üzerinden free2play hizmet vermeye başlayan MMO oyunu Ragnarok Online 2013 yılında çeşitli etkinliklerle sürpriz hediyeler vermeye devam ediyor. Angeling Fermanı etkinliğine ait detaylı bilgiyi yazımızda bulabilrisiniz.
Faaliyet Tarihi:
20.03.2013

E-Pin – Gravity Europe işbirliğiyle 2012’de açılan Valkyrie sunucu üzerinden free2play hizmet vermeye başlayan Ragnarok Online, Türkçe dil desteğinin de eklenmesiyle hayranlarını sevindirmişti. 2013 yılına hızlı bir başlangıç yapan oyun sosyal platformlardan sürdürdüğü birbirinden güzel etkinliklerle oyunseverlere güzel sürprizler yapmaya devam ediyor. Ragnarok Online‘ın son etkinliği Angeling Fermanı’nın detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Ragnarok Online’dan Ödül Yağmuru: Angeling Fermanı

Gerek sosyal medyada, gerek oyun içinde Türkiye’ye özel etkinlikleriyle göz dolduran Ragnarok Online, benzeri görülmemiş bir etkinlikle oyuncularına sesleniyor.

Bu ilginç etkinliğin kurallarına göre, Ragnarok Online Facebook sayfasındaki takipçi sayısı arttıkça, “ödül sepeti” genişliyor ve gittikçe daha yüksek değere sahip ödüller eklenmeye başlıyor: Ragnarok Online Türkiye ekibinin söylediğine göre, değeri 400 liranın üstünde olan Infinity üyeliği (ömür boyu premium üyelik!) de yeterince ilgi olursa bu sepete eklenebilir!

Peki bu ödülleri nasıl kazanacaksınız? Ragnarok Online Türkiye’nin resmi kanallarını (facebook, twitter, forum) takip ederek! Düzenlenecek bir çok yarışma sayesinde; kimisinde kazanarak, kimisine sadece katılımda bulunarak, kazanma şansı elde edeceksiniz. Daha fazla etkinlik, daha fazla kazanma şansı demek!

Türkiye’ye özel gerçekleştirilen bu farklı etkinliğe katılmak isteyen herkes bir an önce Ragnarok Online‘ı takibe alsa iyi olur, etkinlikleri kaçırmayın!

www.facebook.com/Ragnaroktr
www.twitter.com/RagnarokTr
www.ragnarokturkey.com

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.873


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!