DK Online Rise Game İle Yakında Türkiye’de | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
22.03.2013

Haziran 2012 yılında MTC Game çatısı altında kurulan online oyun yayıncısı Rise Game 2013 yılında Türkçe dil desteğiyle oyun severlerin hizmetine sunduğu mobA oyunu Battle for Graxia‘nın ardından yayınlandığı ülkelerde ses getiren MMORPG oyunu DK Online‘ı Türkiye’ye getireceğini duyurdu. Lisans anlaşması ve diğer detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

RiseGame, DK ONLINE için Lisans Anlaşması Duyurdu

Smile Gate Interactive yayımcı firması SG Internet ile Rise Game arasında imzalanan bu anlaşma ile,Litos dünyası halkına zulmeden Zalim Kharvag’ı durdurma sırası Türk MMORPG severlerde!Kısa bir süre önce kurulmasına rağmen Rise Game yaptığı anlaşmalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor!

22 Mart 2013,İstanbul– Haziran 2012 yılında kurulan ve Free to Play online oyun sektöründe hızla ilerleyen Rise Game, yoğun bir PvP tecrübesi sunan, görsel olarak etkileyici, üç boyutlu rol yapma öğelerine sahip Dragon Knights oyununu yayımlamak amacıyla Smile Gate Internet firmasıyla imzaladığı anlaşmayı bugün duyurdu.2013’ün ikinci çeyreği sonunda yayımlanacak olan DK Online Türkiye,ilki Kore’de olmak üzere;Kuzey Amerika,Avrupa ve Thailand’da başarısını ve kalitesini şimdiden kanıtladı.

Rise Game İş Geliştirme Müdürü,Bülent Demirkaya “SmileGate Internet gibi sektörünün önde gelen firması ile ortaklık kurmak bizleri çok memnum etti.”dedi ve “Şüphesiz, Türk oyuncuların, tüm başarılı MMORPG öğelerini barındıran,büyüleyici PvP savaşlarına sahne olacak yüksek grafik kalitesinde DK Online ile çok keyifli zaman geçireceğinden eminiz, artık Türk MMORPG sektöründe tarih tekerrür etmeyecektir” diye devam etti.

SG Internet & RPG Factory tarafından geliştirilen Dragon Knights oyunu, RvR/PVP temelli 1.sınıf bir rol yapma oyunudur. Litos adlı fantastik bir dünyada geçen oyunda, oyuncular, Kadim Ejderha Şövalyeleri’nin adımlarını izleyerek, Litos dünyasının halklarına yıkım getirecek şeytani Ejderha Kharvag’ı durdurmaya çalışacaklar.

PvP temelli oyun, kazananın, birliği için ödül elde edebileceği büyük çaplı birlik savaşları ve kale kuşatmalarına sahne olacaktır.
Önemli ve benzersiz özellikler:
• Seçim sistemi: Dini Lider veya İmparator olarak dünyanın siyasetine şekil verecek güce sahip ol.
• Dönüşüm sistemi: Değişik canavar şekillerine bürün. Sadece görüntünün değişmesiyle kalma, güçlerini arttır ve değişik saldırı şekillerine sahip ol.
• Sunucu seçimi: Oyun tarzınıza göre, normal ya da zorlu sunucu seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Normal sunucular nispeten daha az PvP temelli oyun tarzına izin verirken, Daha zor(hard core) sunucuları doğrudan PvP destekleyen bir oyun tarzına sahiptir.

Rise Game hakkında

Meta Games Marketing Ltd. şirketinin iştiraki olan RiseGame® Haziran 2012 yılında Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da online oyun yayımlamak amacıyla kurulmuştur.Meta Games Türkiye’nin 10 yılı aşkın tecrübesiyle elde edilen bilgi ve beceri, online oyunlar için sahip olduğumuz hırs, ülkenin en yaygın internet kafelerine, oyun mağazalarına ve en büyük medya kuruluşlarına erişimimizi sağlamıştır.
Çok kısa bir sürede ikinci oyun başlığınında müjdesini veren Rise Game,önümüzdeki günlerde duyuracağı yeni oyunlarınında sinyallerini veriyor.
RiseGame ve gelecek oyunlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.risegame.com ve http://www.facebook.com/risegamepage sayfalarını ziyaret ediniz.

SG Internet hakkında

2011 yılında SG Interactive firmasının oyun yayım iştiraki olarak kurulan firma,ilk oyunu DK Online ile 2012 yılında hızlı bir giriş yaparak adından epeyce söz ettirdi.Yayınlandığı ilk yıl Kore’de çığır açan ve 40.000 CCU’ya ulaşan DK Online ile büyük başarı yakaladıklarını belirten Global İş Geliştirme Müdürü,Myung Kyoo Lee”Rise Game ile gerçekleştirilen ortaklık doğrultusunda aynı başarıyı Türkiye’dede elde etmek istiyoruz”dedi.
DK Online ile MMORPG türüne yeni bir soluk getiren SG Internet’in diğer oyunları arasında Ganjang Online ve Eclipse War Online bulunuyor.
SG Internet hakkında detaylı bilgi almak için www.sginternet.net

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.287


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!