Runes of Magic 2013 Yenilikleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Runes of Magic 2013 Yenilikleri Poster
Runes of Magic 2013 Yenilikleri Poster

Aeria Games'in sevilen MMORPG oyunu Runes of Magic 2013 yılına birbirinden güzel yeniliklerle giriyor. Bunlardan en önemlilerin birisi şüphesiz oyunun 7gb'ın üzerindeki dosyas boyutunun 4.9gb düşürülmesi, üstelik kalitesinden hiçbirşey kaybedilmeden.
Faaliyet Tarihi:
31.01.2013

Runes of Magic 2013 Yenilikleri

Berlin, ALMANYA – Ocak 31, 2013 – Merkezi ABD’de bulunan yayıncı ve geliştirici Aeria Games; yaratıklar, zindanlar, görevler ve çok daha fazlasıyla dolu dünyasıyla tiryakilik yaratan, ücretsiz bir fantazi MMORPG oyunu olan Runes of Magic‘in 2013 yılıyla beraber birçok yeniliğe imza atacağını duyurdu. İşte küçültülmüş dosya boyutu, ülke çapında gerçekleşecek olan DVD dağıtımı ve dizüstü bilgisayar çekilişi, daha önce hiçbir yerde görülmemiş yepyeni ve sürpriz etkinliklerin yanısıra, uzun zamandır beklenen eşyaların Taborea Çarşı’na gelmesi gibi birçok yeniliğin detayları:

En büyük yenilik olarak, oyunun 7GB’in üstündeki dosya boyutunu, görsel kalitesine etki etmeyecek şekilde, sadece ufak değişikliklerle 4.9 GB’ye düşüren küçük client Aeria Games tarafından oyunseverlere sunuldu. Tüm oyunseverlere, oyunu daha hızlı indirme imkanı sunan ve daha fazla sistem performansı sağlayacak olan “küçük client”i Facebook sayfasından takip edebilir. Oyunla ilgili tüm gelişmelerden uzak kalmamak ve bedava armağanlar, sürpriz etkinlikler gibi birçok ilgili çekici konudan anında haberdar olmak için bu sayfayı beğenmeyi unutmayın!

Oyunseverleri Ocak ayının ortasından itibaren yepyeni ve eşsiz etkinlikler bekliyor olacak! Bütün bir ay boyunca sürecek olan, içinde birçok günlük etkinliği barındıran ve her ay farklı bir konsept ile oyuncuların beğenisine sunulacak olan festivaller Ocak ayında “Ateş Festivali” ile başlıyor. Şubat ayında “Çiçek Festivali”, Mart ayında ise “Maskeli Balo Festivali” ile devam edecek olan festivaller bütün bir yıl boyunca değişerek sürecek. Festivallerin yanısıra, oyun ekibinin özenle hazırladığı ve yarıyıl tatilinin başlamasıyla birlikte hayata geçirilecek olan günlük, başka hiçbir yerde olmayan yepyeni ve yaratıcı etkinliklerle oyunseverlerin oyun keyfi tavan yapacak. Kazanan oyunseverlerin çok değerli sürpriz armağanlar kazanacağı etkinliklerin detaylarına ve programına, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu etkinliklerin en önemlileri;

– Oyunseverlerin gönül verdikleri takımların renklerindeki formaları giyerek 11 kişilik ekiplerle birbirlerine karşı savaşacakları ve o renkleri uzun lig maratonunun sonunda şampiyonluğa taşıyacakları “Renklerin Savaşı Etkinliği”

– Klanların kendi içlerinden çıkaracakları 12’şer kişilik takımlarla, kendi takımlarında yer alan GM’i koruyarak ve karşı takımdaki GM’i öldürmeye çalışarak birbirlerine karşı savaşacakları “Meydan Muharebesi Etkinliği”

– Oyunun en karizmatik ve en güçlü bosslarının zindanlarından çıkıp, bir savaş alanında bir araya gelerek oyunseverlerle savaştığı “Sürpriz Boss Etkinliği”

– GM’lerin gazabından kaçarak kurtulmak ve sistematik bir şekilde savaşarak, diğer tüm karakterler ölüne kadar hayatta kalmayı amaçlayan cesur savaşçıların favorisi “Kanının Son Damlasına Kadar (K.S.D.K) Etkinliği”

Son olarak, Runes of Magic topluluğu tarafından çok uzun zamandır beklenen, Gelişmiş Bağ Kaldırıcı, Özellik Saflaştıran Rune ve +16 Mücevherleri gibi birçok yenilik de Taborea Çarşısı’nda oyunseverleri bekliyor olacak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.321


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı