Runes of Magic Kapalı Beta Kayıtları Başladı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
26-04-2012

Runes of Magic Yakında Kapalı Beta Testlerine Başlıyor

Berlin, 26 Nisan 2012 –Merkezi ABD’de bulunan yayıncı ve geliştirici Aeria Games, yaratıklar, zindanlar, görevler ve daha fazlasıyla dolu dünyasıyla tiryakilik yaratan, spektaküler bir ücretsiz fantazi MMORPG oyunu olan Runes of Magic için kullanıcı kayıtlarını 26 Nisan’da başlatıyor. Seçilen oyuncular, çok yakında başlayacak olan kapalı beta sürecine katılarak oyunu deneme şansına sahip olacaklar.

Kapalı betaya katılmak isteyenler, oyunun resmi web sitesinden kayıt yaptırabilecek. Beta kodunu kazanan şanslı oyun severler beta kodu kazanıp kazanmadığını öğrenmek için e-posta adreslerini sürekli kontrol etmeli.

Aeria Games CEO’su Dr. Pascal Zuta, “Runes of Magic oyunu Aeria Games’in başarı hikayesinin yeni dönüm noktasını belirlemektedir. Güçlü bir takipçi grubu ve oyun pazarının hızlı gelişimine bakarak, oyunun Türkiye’de “Türkçe” olarak yeniden yayınlanması konusunda çok heyecanlıyız. Runes of Magic oyunu için düzenli olarak içerik güncellemelerimiz hazır olacak. Bunlarla birlikte günlük oyun içi ve forum etkinlikleri, Facebook yarışmaları ve daha fazlası olacak. Ekip olarak oyunculara keyifli veheyecanlı biroyun deneyiminin yanında eksiksiz müşteri desteği sunmak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Taborea’nın kalabalık dünyasında yeni arkadaşlarla tanış ve macera dolu bir dünyaya adımını at! Boss’ları alt et, görevleri tamamla, ekipmanını geliştir ve en güçlü sen ol!

İşte Runes of Magic’in sunduğu yeniliklerden bazıları:

Çifte Sınıf Sistemi

Bir yan sınıf seçerek karakterinin gerçek potansiyelini ortaya çıkar. Üstün ve eşsiz bir kahraman yaratmak için ana yeteneklerinle yan sınıf yeteneklerini bir araya getir! İstersen düzenbaz çevikliğine sahip cesur bir Savaşçı yarat, istersen yay tutan bir Büyücü ol – olanakların sonsuz!

Ev Sahipliği

Taborea’nın canavarlarını doğramakla geçen zorlu bir günün ardından, kendi evinde dinlenmeye çekil! Evini kendi zevkine göre döşe ve değerli eşyalarla süsle. Şehrin gürültü patırtısından uzaklaşıp evinde rahat et!

Uçsuz Bucaksız Bir Dünya

Gür ormanlardan manzarası nefes kesen dağlara, tehlikeli bataklıklardan ölümcül kanyon ve yamaçlara kadar Taborea’nın devasa dünyasını keşfet. Nefes kesici manzaralar eşliğinde tek başına seyahat et ya da grup halinde gidip hiç de güven vermeyen zindanlara birlikte baskın yapın.

Kaderin Senin Elinde

Tek başına ya da grubunla dünyanın dört bir yanındaki PvP savaşlarına katıl. Yendiğin düşmanların türüne bağlı olarak; ya gururlu bir kahraman gibi yolunda yürü, ya da iblisin tehlikelerle dolu yeraltı dünyasına dal. Korku mu salacaksın, yoksa saygı mı uyandıracaksın?

Gelişmiş Rune Sistemi

Özenle düşünülmüş Rune sistemini kullanarak ekipmanını özelleştir ve özel iyileştirmelerle güçlendir. Runelerini, Gizemli Dönüştürücü’yü kullanarak üretip geliştir ve ekipmanını özgün istatistik bonuslarıyla donat!
 

Aeria Games Hakkında

Aeria Games 40 milyon oyuncusu ile free-2-play pazarının en hızlı büyüyen oyuncu topluluklarındandır. Başarımızı Amerika, Japonya, Brezilya ve Almanya’daki ofislerimizin yanısıra farklı alanlarda çeşitlendirilmiş ve her geçen gün büyüyen oyun portfolyomuza borçluyuz.

Aeria Games olarak hedefimiz oyuncularımızın memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak ve bunun için de kullanıcılarımıza en kaliteli Free-2-Play oyunlarını ve en iyi müşteri hizmetini sunmaktır. Birbirinden farklı birçok türü içinde barındıran oyun çeşitlerimiz sayesindedünya çapında milyonlarca oyuncuya bu yoğun, keyifli ve interaktif oyun deneyimini sunuyoruz.

Aeria Games & Entertainment Inc, 2006 yılında Kaliforniya Silikon Vadisi’nde kurulmuştur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 7.345


Yorumlar

1 yorum yapıldı