Dragon’s Prophet Family & Friends Beta Testi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
01.02.2013

Runes of Magic yapımcısı Runewaker mutfağından çıkan Fantasy-MMORPG Dragon’s Prophet betaya ilk adımı attı ve Family & Friends sürecini başlattı.

Kısıtlı sayıdaki katılımcının dahil olacağı bu sürece geniş kapsamlı özellik ve içeriğin yanı sıra efsanevi ejderhalar da eşlik edecek. Bu erken beta süreci hem Dragon’s Prophet‘in ilk bölgesini keşfetmek hem de oyunu Runewaker ile birlikte oyuncuların beklentisi doğrultusunda geliştirmek için eşsiz bir fırsat teşkil edecek.

Kapalı beta sürecinin başlamasına az bir süre kalan Dragon’s Prophet seyahatine çıkmayı düşünüyorsanız Facebook ve Twitter hesaplarını takip etmenizde fayda var. Daha fazla bilgiye facebook ve güncellenen resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz:

www.facebook.com/DragonsProphetEU & www.dragonspropheteurope.com

Dragon’s Prophet Hakkında

Dragon’s Prophet klasik MMORPG ögeleri içeren ve aynı zamanda “evrimleşen” bir online rol oyunudur. Oyuncuları Next-Gen unsurları, aksiyon dolu bir dövüş sistemi, zengin karakter gelişimi ve geniş çaplı cross-server Frontier PvP sistemi ile modern bir fantezi dünyasında çok sayıda ejderha eklentileri ve epik bir hikaye bekliyor. Dragon’s Prophet başarılı MMO Runes of Magic yapımcısı Runewaker Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Infernum, Dragon’s Prophet‘i bu sene yayınlamayı hedefliyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.971


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!