Stone Age Begins’e Yeni Dino! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Stone Age Begins'e Yeni Dino! Poster
Stone Age Begins'e Yeni Dino! Poster

Android ve IOS cihazlar için Netmarble tarafından yayımlanan sıra tabanlı mobil RPG oyunu Stone Age Begins, piyasaya çıkışının hemen ardından duyurduğu yeni içerikleriyle büyümeye devam ediyor. Makine Sivridiş Akını ve yeni dino Bayıkzorus hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
13.10.2016

Netmarble, Stone Age Begins için ilk güncellemesini oyuncularına duyurdu. Oyun içerisine eklenen Makine Sivridiş Akını özelliği ve saldırı ustası yeni dino Bayıkzorus ile oyuncular pek çok yeni ödül kazanabilecekler.

Netmarble Games (“Netmarble”), mobil sıra tabanlı RPG Stone Age Begins için yeni akın ve dinolar içeren ilk büyük güncellemesini duyurdu.

Macera zor modunda 4-10 bölümü tamamlayanlara rastgele olarak açılacak Makine Sivridiş Akını’nda oyuncular, birden çok dinoyla birlikte çalışarak Makine Sivridiş ile karşı karşıya gelecekler. Toprak, su, ateş ve rüzgar elementlerinden oluşan Makine Sivridişler dönüşümlü olarak oyuncuların karşısına çıkacak ve oyuncular mevcut Golros Akını’na kıyasla çok daha fazla metal parçası elde edebilecekler.

Stone Age Begins‘e gelen yeni güncellemeyle birlikte Bayıkzorus da oyuncularla buluşacak. Uzun pençelere sahip olan ve çölde yaşayan Bayıkzorus, müttefikine zarar veren düşmanlara da özel yetenekleri sayesinde saldırabilecek. Stone Age’e katılan üç farklı Bayıkzorus dinosuyla oyuncular birbirinden heyecanlı maceralarda yer alabilecekler.

19 Ekim’e kadar oyunun Facebook sayfasında güncelleme şerefine düzenlenen etkinliklerle oyuncular, pek çok hediye kazanma şansı elde edecekler. Yeni dinoları temsili dino olarak seçen veya yeni dino çizimleri gönderen oyuncular arasından yapılacak çekilişle oyun içerisinde sürpriz hediyeler dağıtılacak.

Stone Age Begins‘in yeni güncellemesiyle birlikte oyuncular, dinozor geliştirmenin yanı sıra, son trendlerle macera dolu bir RPG’nin tadına varacaklar. Oyuncular; yüksek kalite 3 boyutlu grafikler, eşsiz yeteneklere ve efektlere sahip karakterlerle özel zindan, gerçek zamanlı takım, lonca akınıyla heyecan dolu bir maceraya atılacaklar.

Oyunla ilgili daha ayrıntılı bilgi için Stone Age Begins‘in resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.267


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!