Seven Knights 1 Yaşında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Seven Knights 1 Yaşında! Poster
Seven Knights 1 Yaşında! Poster

Sıra tabanlı mobil RPG oyunu Seven Knights 1. yaşını sürpriz etkinlikler ve yeni içerikler ile kutluyor. Netmarble tarafından Android ve IOS platformlar için yayımlanan Seven Knights'ın 1. yıldönümü etkinlikleri 31 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek. Etkinlikler hakkında detaylı bilgiye haber içeirğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
14.10.2016

Seven Knights, birinci yıldönümü şerefine son güncellemesinde Baş Düşman Savaşı ve Ares’in Kupası ile birlikte yeni bir kahramanı oyuncularıyla buluşturuyor.

31 Ekim’e kadar Birinci Yıldönümü Etkinliği de düzenleyen Seven Knights, oyun içi hediyeler dağıtıyor.

Netmarble’ın sevilen mobil RPG oyunu Seven Knights, birinci yılına özel dev güncellemesinde Baş Düşman Savaşı ve Ares’in Kupası ile birlikte güçlü bir eski Dört Lord olan Karma’yı oyun severlerin beğenisine sunuyor. Yeni güncelleme ile beraber 7-31 Ekim tarihleri arasında Birinci Yıldönümü Etkinliği de düzenleyen Seven Knights, oyuncularına popüler eşyalardan hediye ediyor.

Seven Knights, en uygun strateji ile üç takım oluşturulması gereken Baş Düşman Savaşı’nda, oyuncularını üç farklı özel yeteneğe sahip, güçlü düşmanlarla buluşturuyor. Oyuncular, Baş Düşman Savaşı’nda elde ettikleri puanları kullanarak Baş Düşman Mücevheri veya Baş Düşman Eşyası elde edebiliyor.

En başarılı 32 oyuncunun yarışacağı turnuva formatındaki Ares’in Kupası’nda Seven Knights, 22 Ekim’den itibaren izleyicilere favori oyuncularını destekleme şansı tanıyor.

Düşmanlarını zorlayacak yeteneklere sahip, eski Dört Lord’tan biri olan Karma’yı da oyuna ekleyen Seven Knights, mevcut Dört Lord’dan biri olan Rin ile Karma arasındaki duygusal bağdan yola çıkan hikayesiyle merak uyandırıyor.

7-31 Ekim tarihleri arasında Birinci Yıldönümü Etkinliği de düzenleyen Seven Knights, Macera veya Arena’da oynayan tüm oyuncularına 6 Yıldız Dört Lord Eşya Seçici, 6 Yıldız Aksesuar Bileti ve 4 Yıldız Yedi Şövalye/Dört Lord Seçici kazandırıyor. Bunların yanında, giriş yapan herkes 5 Yıldız Yedi Şövalye Seçici ve hatta 5 Yıldız Dört Lord Seçici ile Kudretli Yedi Şövalye Silahı/Zırhı Seçici ve 6 Yıldız Mücevher Seçici sahibi oluyor.

Ekim 2015’te 146 ülkede App Store ve Google Play üzerinden indirilmeye başlanan Seven Knights, 10 milyon indirmeye ulaşarak tüm dünyada mobil oyun pazarına etkileyici bir giriş yaptı. Sıra tabanlı bir mobil RPG olan Seven Knights, 400’ün üzerinde karakteri biriktirip, geliştirme eğlencesi sunuyor.

Yıl Dönümü etkinlik detayları için: http://sevenknights.netmarble.com/event/firstAnniv/tr

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz indirilebilir.

App Store | Google Play

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için Seven Knights websitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.519


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!