Wolfteam Yayıncı Yarışması Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Wolfteam Yayıncı Yarışması Başladı! Poster
Wolfteam Yayıncı Yarışması Başladı! Poster

Wolfteam yeni düzenlediği ödüllü yarışma ile Türkiye'nin en yetenekli yayıncılarını ekibine katmaya hazırlanıyor. Mayıs ayı süresince devam edecek olan yarışma üç farklı kategoride gerçekleştirilecek. Wolfteam yayıncı yarışması ödülleri ve katılım koşullarını yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
01.05.2015

Türkiye’nin ünlü ve ünlü olmayı bekleyen tüm yayıncıları, Wolfteam oyuncuları ve yayın yapmayı seven herkesi Wolfteam‘in aksiyon ve macera dolu dünyasına çağırıyoruz!

En iyi Wolfteam yayınını ben yaparım diyenlerden misin yoksa Wolfteam‘de maraton benden sorulur diyenlerden mi ya da Wolfteam yayını her gün yaparım tayfasından mı? Wolfteam‘den yayıncılarına büyük fırsat! Amatör veya profesyonel fark etmeden herkesin katılabileceği bir yarışma için hazırlıklar tamam.

1 Mayıs’ta başlayacak, 30 Haziran’da bitecek olan yayıncılar arası yapılacak yarışmada toplamda 10.000TL’den fazla para ödülü kazanmak için yapılması gereken tek şey katılımcının kulvarını seçmesi ve bu kulvarın kurallarına göre yayın yapması. Yayıncılar En Uzun Süreli Yayın, En Kaliteli Yayın (Ses- Görüntü Kalitesi) ve En Fazla Yayın Süresi olmak üzere 3 farklı kategoride yarışabilecekler.

Her kategori birincisi 2000 TL, ikincisi 1000 TL, üçüncüsü ise 500 TL ile ödüllendirilecek. Ayrıca en iyi yayını yapacak 9 yayıncıya “SetAction” ile tanışma fırsatı ile birlikte özel yayın eğitim paketi hediye!

Kategori içeriklerine göre ayırmak gerekirse;

En uzun süreli yayın kategorisinde yarışacak yayıncıların 1 Mayıs 2015 – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında aralıksız en uzun sürecek olan yayını yapmaları gerekiyor.

En kaliteli yayın kategorisinde ise yayıncının görüntü ve ses kalitesini olacak en üst seviyede tutması gerekli.

En fazla yayın kulvarında ise yayıncıların 1 Mayıs 2015 – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında toplamda ulaşabilecekleri en fazla yayın süresine ulaşmaya çalışmaları gerekiyor.

Temiz, kaliteli ve tarafsız yayın felsefesini benimsediğimiz yarışmada katılımcılarımızın 15 yaşından büyük olması gerekmekte. Tüm Wolfteam yayıncılarını yarışmamıza bekliyoruz!

Daha detaylı bilgi almak için buraya, Youtube rehberi için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.972


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı