Star Trek Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Tecrübeli oyun stüdyosu Cryptic Studios tarafından Cryptic Engine oyun motoru ile geliştirilen Star Trek Online, uzay temalı bilim kurgu MMORPG oyunudur. Perfect World yayımcılığında oyun severler ile buluşan Star Trek Online, ilk sunucularını açtığı 2010 yılından bu yana yenilenerek içeriğini geliştirmeye ve farklı bölgelerde çok sayı da oyuncuya hizmet vermeye devam ediyor. 25. yüzyılda geçen oyunda Star Trek serisinden tanıyacağınız karakter ve bölgelere rastlayabiliyorsunuz.

Fedarasyon, Klingon İmparatorluğu ve Romulan Cumhuriyeti olmak üzere 3 farklı oluşumun yer aldığı Star Trek Online‘da her oluşumun kendine has hikayesi, karakterleri, gemi ve silahları bulunuyor. Sınıf seçeneği de sunan oyun da farklı alanlarda uzmanlaşabilen Engineering, Science ve Tactical sınıfları yer almakta.

Gemi kaptanı rolünü üstlendiğiniz Star Trek Online‘da devasa evrende yeni gezegen ve türler keşfedebilir, uzay yaratıklarıyla savaşabilir ve ittifaklar kurarak gücünüze güç katabilirsiniz. Gemilerin de kendi içinde sınıflara ayrıldığı oyunda geminizi farklı özelliklerde silah ve zırhlarla donatmanız mümkün.

Star Trek Online‘da seviyenizi yükselttikçe daha fazla özel yetenek ve daha güçlü silahlar elde edebilir, farklı yıldız sistemlerine seyahat ederek daha büyük alanlara hükmedebilirsiniz.

Star Trek Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 2000
CPU: Intel Dual-core 1.8 Ghz veya AMD Athlon X2 +3800
RAM: 1 GB ve üzeri.
HDD: 10 GB ve üzeri
Ekran Kartı: ATI Radeon X1800 veya NVIDIA GeForce 7950+
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 2000
CPU: Intel Dual-core 2 Ghz veya AMD Athlon X2 +4000
RAM: 2 GB ve üzeri.
HDD: 10 GB ve üzeri
Ekran Kartı: ATI Radeon X1800 veya NVIDIA GeForce 7950+
Star Trek Online Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!