Valorant | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Riot Games tarafından geliştirilen taktiksel nişancı (MMOFPS) oyunu Valorant (ilk adıyla Project A), oyun severlere benzersiz bir deneyim sunmayı vadediyor. 2009 yılında çıkardığı MOBA oyunu League of Legends ile tüm dünyada milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran Riot Games, geçen 10 yılda edindiği tecrübeden aldığı güç ile MMOFPS türünde de liderler arasında olmayı hedefliyor.

Yakın gelecekte geçen Project A‘da silah türlerinin yanı sıra karakterlerin benzersiz özel yetenekleri de bulunmakta. Bu yönüyle biraz Owerwatch biraz CS:GO‘yu anımsatan Valorant kendine has oyun dinamiklerine ve içeriklere de sahip olacak.

Gereksiz detaylardan uzak haritalarıyla dikkat çeken oyun oldukça yüksek tempoya sahip. Karakterlerin rakip ataklarını egale eden, görüş açılarını kısıtlayan ve ekstra hasar almasını sağlayan özel yetenekleri doğru zamanlama ile kullanıldığında taktiksel üstünlük kazandırırken bitirici vuruşlar için de oldukça önem taşıyor.

Valorant‘ın iddialı olduğu diğer bir detay ise her seviye bilgisayarda akıcı oyun imkanı. Core2Duo çekirdek işlemcilerde tümleşik ekran kartlarıyla bile sorunsuz oyun deneyimi sunmayı hedefleyen Valorant 2010 yılından sonra üretilen neredeyse her laptopta oynanabilir olacak.

Valorant Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core2Duo E8400
Bellek: 4 GB
Depolama: 10 GB
Ekran Kartı: Intel HD 3000
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2 Ghz
Bellek: 8 GB
Depolama: 10 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 1050 Ti
İlgili HaberlerYorumlar

10 yorum yapıldı
Yorum Yaz!