Battle for Graxia Türkiye’ye Geliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Battle for Graxia Türkiye'ye Geliyor Poster
Battle for Graxia Türkiye'ye Geliyor Poster

Rise Game Türkiye'ye getireceğini duyurduğu Rise of Immortals'dan sonra Battle for Graxia isimli yeni oyununun müjdesini verdi. GameX oyun fuarında Türk oyunseverler ile buluşacak olan Battle for Graxia tamamen Türkçe olarak yayına başlayacak.
Faaliyet Tarihi:
04.10.2012

Battle for Graxia Gamex 2012’de Türk Oyuncusuyla Buluşuyor

Petroglyph ve Rise Game firmaları arasında imzalanan anlaşmayla; “Rise Of Immortals” oyununun Türkiye’de yayınlanıp, geliştirileceği geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu.

Türkiye oyun piyasasında,etkin ve söz sahibi bir konumda olan MTC GAME bünyesinde kurulan yayıncı firma, Rise Game, kısa sürede yaptığı antlaşmalarla bu etkinliği ileriye taşıyacağının sinyallerini verdi. Türk oyuncularına en iyi ve en yeni oyunları sunarak, lider firmalardan biri olmayı kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

Rise Game, profesyonel ekibi ile, uzun ve özenle hazırladığı projelerini hayata geçirmek üzere Türkiye pazarına yepyeni sürprizlerle geliyor.

Ülkemizde daha öncede iddialı bir oyuncu kitlesi tarafından oynanan “MobA” (multiplayer online battle arena) tarzı oyunlara karşı hızla yükselen pazar talebini dikkate alan Rise Game, geçtiğimiz aylarda merkezi Nevada, Las Vegas, A.B.D’de bulunan tanınmış oyun yapımcı firması Petroglyph ile imzalanan antlaşma ile Battle for Graxia oyununun, Türkçeleştirilerek ve çeşitli Türk kahramanları ve Türk motifleri eklenerek, ülkemizde yayınlanacağını duyurdu.

Rise Game Ürün Direktörü Efe Zilelioğlu “Türk oyun sektöründe yaşanan gelişme gerçekten inanılmaz. Yurtdışında çalıştığım sürelerde Türkiyeye her zaman gelişmekte olan fakat kırılgan ve yol alması biraz dikenli bir pazar olarak bakılıyordu. Fakat artık açıkça vurguluyabilirim ki, Türkiye artık gelişmekte olan bir pazar yerine başlı başına Avrupa’nın en iddialı pazarlarından biri. Bizde bu pazara yayıncı olarak girişimizde, ilk tercihimizi Moba tarzı bir oyun olan Petroglyph firmasının geliştirdiği Battle for Graxia’dan yana kullandık. Belirtmek isterim ki. Yapımcı firmamız ile çok büyük bir uyum içindeyiz ve oyuncularımızı tamamen Türkçeleştirilmiş ve seslendirilmiş içerik ve Türk kahramanlar dışında çok daha özel sürprizler bekliyor.”

Petroglpyh baş yapımcısı Steve Whetherill “Petroglyph firmasi olarak, Rise Game ile Battle for Graxia’yi Türkiye sunmak icin calisacak olmamizdan cok buyuk mutluluk duyuyoruz. Rise Game, Battle for Galaxia tarafından ev ve internet café kullanicilarina sunulan bu ilgi uyandirici PVP deneyimini sizlere sunmak icin cok iyi bir konumlanma icinde. Son olarak belirtmek isterim ki, Petroglyph, bu oyunun tamamen lokalize edilecek ilk versiyonunun yaratilmasi konusunda cok heyecanli” Battle for Graxia, MOBA tarzı bir oyunun sunduğu pvp,aksiyon,strateji öğelerine ilaven eklenmis olan PVE seçeneği ile Galaxia dünyasına daha hızlı bir şekilde adapte olabilme ve kahramanlarının yeni özelliklerini kesfederek, kendilerini bu zorlu mücadeleye hazırlayabilme sansi taniyor.

Oyun sektörünün kalbinin attığı GameX fuarına büyük ciddiyet ve hassasiyetle hazırlanan Rise Game, sektörün en tanınmış markası haline gelen MTC GAME işbirliği ile fuar standında çeşitli etkinlikler ve turnuvalar düzenleyecek; dağıtacağı sürpriz hediyelerle de katılımcıları evlerine mutlu göndermeyi hedefliyor.

Bu büyük buluşmada yerinizi almayı unutmayın…

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.677


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!