BigArena Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
BigArena Yayında! Poster
BigArena Yayında! Poster

BigKazan tarafından geliştirilen maç tahmin sistemi BigArena yayına başladı! BigArena'da nakit değeri bulunmayan BPuan isimli puan birimiyle canlı olarak oynanmakta olan turnuva ya da özel karşılaşmaların sonuçlarını tahmin ederek puan kazanabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
11.09.2015

Geçtiğimiz günlerde internette sıkça karşımıza çıkan Dünya Şampiyonası ve Türkiye turnuvaları ile Türkiye oyun pazarına yeni bir soluk getiren BigKazan, şimdi de BigArena sistemi ile kullanıcılara hep kazanacakları bir platform sunuyor. Bu sistem, nakit ile elde edilemeyen ve herhangi bir nakit değeri bulunmayan BPuan kullanılarak, oyuncuların canlı olarak oynanmakta olan turnuva ya da özel karşılaşmalar üzerine bahis oynadıkları bir sistemdir.

Kullanıcılar sisteme girilmiş olan turnuva ve özel karşılaşmaların favorisi gördüklerine BigKazan platformundan ya da anlaşmalı oyunlardaki görevleri tamamladıkça kazandıkları BPuan’larını yatırabilecek, maçın galibine göre de BPuan’larını katlayabilecekler.

Sistem arena.bigKazan.com adresinden erişime açık ve WSVG turnuvasına daha önce kayıt olmuş tüm kullanıcılar, giriş yapabilir, turnuva maçlarına puan yatırabilirler. Eğer üyeliğiniz yoksa da BigKazan‘a üye olarak hemen anında 100 BPuan kazanabilir ve kazandığınız puanlarla şansınızı hemen deneyebilirsiniz.

BPuan Nedir?

BPuan, BigKazan sistemine üye kullanıcıların kendilerine verilen görevleri yerine getirerek elde edebildikleri nakit bir karşılığı olmayan ve yine nakit ile elde edilemeyen puan birimidir.

BKredit Nedir?

BKredit, BigKazan‘ın anlaşmalı olduğu tüm oyun yayıncılarının yayınlamakta olduğu oyunlar için kullanılabilinen oyun içi nakit para birimidir. Yani BigKazan üzerinden tek seferde yüklediğinizi BKredit’leri G2A.com, WSVG, Wargaming, Crytek, Oasis Games, Aeria Games oyun yayıncılarının hepsinde kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.553


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı