BraveSmart iOS ve Android İçin Kullanımda | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
31-05-2012

BraveSmart IOS ve Androlid İçin Yayında

Mobil platformlar için online oyun üreten flaregames tarafından geliştiren ücretsiz puzzle oyunu BraveSmart, 31 Mayıs 2012 tarihinden itibaren IOS ve Android kullanıcılarının kullanımına sunuldu. Oyunun basın bülteni aşağıdadır.

KARLSRUHE, Almanya – 1 Haziran 2012 – Mobil oyunlar şirketi olan flaregames GmbH, bugün komik İskoç dünyasında geçen bir “3 Eşleme” oyunu olan ilk oyunu BraveSmart’ın 31 Mayıs 2012’de piyasaya çıktığını duyurdu. Oyun App Store, Google Play ve diğer Android piyasalarında bulunacak.

BraveSmart İskoç klanların Kuzey İskoçya’da koloni kurmasına yardımcı olmaya yönelik. Oyuncular, bunu yapmak için ekrana dokunup kaynakları sezgisel olarak birleştiriyor: Üç taş bir demirhane, üç ahşap kazık bir kulübe, üç bina bir depo oluyor ve şatolara dek benzer şekilde devam ediyor. Oyunun mekaniği basit, akıllı oyuncular bu bağımlılık yaratan “3 Eşleme” oyununda ilerledikçe ustalıklarını açığa çıkartıyor.

“İlk oyunumuzla gurur duyuyoruz,” diye belirten Flaregames Kreatif Direktörü ve BraveSmart’ın Oyun Tasarımcısı Andreas Suika sözlerine şöyle devam ediyor: “BraveSmart, büyüleyici oyun mekaniği ve ücretsiz oynanışıyla dünyanın her yerinde yüz binlerce coşkulu oyuncuya ulaşacak.”

Toplam Okunma Sayısı : 4.138


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!