Ocean Tower Çıkış Tarihi Belli Oldu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Ocean Tower Çıkış Tarihi Belli Oldu Poster
Ocean Tower Çıkış Tarihi Belli Oldu Poster

Ocean Tower ile okyanusta size verilen binayı geliştirip insanlar için yeni yaşam alanları oluşturuyor ve sahip olduğunuz insan sayısını arttırmaya çalışıyorsunuz. Binanızı ne kadar geliştirebilirseniz o kadar çok insna ve puan toplayabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
31-05-2012

Ocean Tower Çıkış Tarihi Duyuruldu

Ocean Tower, mobil online oyun geliştiricisi Flaregames tarafından geliştirilen strateji/inşa oyunudur. Okyanusta sahip olduğunuz binayı geliştirerek yeni yaşam alanları oluşturuyor ve mümkün olduğunca çok nüfusa sahip olmaya çalışıyorsunuz. Falregames tarafından iOs ve Android platformları için çıkış tarihi duyurulan Ocean Tower‘ın basın bülteni aşağıdadır.

İddialı Sualtı Yönetimi Oyunu Dünya Çapında Eşzamanlı Olarak iOS ve Android Cihazlarda Oynanmaya Başlandı

KARLSRUHE, Almanya – 1 Hziran 2012 – Mobil oyunlar şirketi olan flaregames GmbH, bugün stüdyonun stratejik yönetim oyunu Ocean Tower’ın piyasaya çıkış tarihini duyurdu. Ocean Tower 31 Mayıs 2012 tarihinde, AppStore, Google-Play ve diğer Android piyasalarına girdi. Oyun ücretsiz ve oynanabilirliği geliştiren uygulama içi alımları destekliyor.

Oyuncular Ocean Tower’da, okyanustaki devasa bir binanın yöneticisi rolünü üstleniyor. Kuleyi adım adım, kat kat inşa ediyorlar. Oyuncuların binada yaşayacak yeni kişiler bulmaları ve onlara mağazalar, eğlence ve eğitim fırsatları sağlaması gerekli. Kısacası, kuleyi denizin ortasındaki tamamen işlevsel, yaşanabilir bir habitat haline getirmeliler. Oyuncuların yaşayanları mutlu etmek için kuleyi dikkatle planlamaları ve sürekli geliştirmeleri gerekiyor.

“Ocean Tower en başından itibaren gerçekten iddialı bir konseptti,” diye belirten flaregames Teknik Direktörü Matthias Schindler sözlerine şöyle devam etti: “Sürdürülebilirlik meselesine oyunlarda pek rastlanmıyor. Nihayet planımız işe yaradı: Ocean Tower büyük bir eğlence sunuyor.”

Toplam Okunma Sayısı : 5.700


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!