Brick-Force ile Uzay Yolculuğu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Brick-Force ile Uzay Yolculuğu Poster
Brick-Force ile Uzay Yolculuğu Poster

Infernum'un sevilen MMOFPS oyunu Brick-Force'a Ekim ayı içerisinde gelecek olan yeni güncelleme ile oyuna uzay temalı haritalar, kıyafetler ve silahlar eklenecek. Uzay gemileri, zıplama rampaları ve yerçekimsiz ortamlar Brick-Force'ta sizi bekliyor.
Faaliyet Tarihi:
31.10.2012

Yeni İçeriklerle Yüklü Bir Uzay Gemisi Yaklaşıyor!

Berlin: Uçsuz bucaksız uzay! Brick-Force’un ilk eklentisi itiraf etmek gerekirse uzay kadar büyük değil ama yine de yeni içerik ve özelliklerle tıka basa dolu. Bu ay eklenecek olan bu yeni güncelleme, fütüristik kıyafet ve karakterler, galaksiler arası silahlar, interaktif tuğlalar ve haritalarda yerçekimi imkânı içerecek.

Bu ilk güncellemenin bu dünyadan olmadığını en geç yeni tuğlalarla donattığınız ilk haritadan ve robot kıyafetleri içindeki oyuncuları ağırlıksız uzay gemileri ile shooter maçlarında görünce
anlayacaksınız. Zıplama tahtaları gibi interaktif elementler ise oyuna daha etkileyici bir dinamik katıyor. Daha fazla bilgiye resmi sayfadan ulaşılabilir: www.brick-force.com

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler.

Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün.

Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Kapalı beta 28 şubat 2012 tarihinde başlatıldı. Ücretsiz oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika’da ilkbahar 2012’de açık beta yayınlanması planlanıyor. Farklı dillerde versiyonları hazırlanıyor. Daha fazla bilgi için oyunun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Infernum Hakkında

Infernum Productions AG, merkezi Berlin’de bulunan uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisidir. Şirket, 2011 yazında Andreas Weidenhaupt, Tobias Gerlinger ve Markus Melching tarafından kurulmuştur ve kaliteli çevrimiçi oyunlara odaklanmaktadır.

Infernum oyun deneyimlerini oyunların akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda oynanmasını sağlayarak (çok-platformlu) genişletmektedir. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.094


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı