Brick-Force Stres Testleri Başlıyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Brick-Force Stres Testleri Başlıyor Poster
Brick-Force Stres Testleri Başlıyor Poster

Brick-Force'un dünya çapındaki ilk iki stres testi 24 saat sürecek ve 22 Mart Perşembe ve 27 Mart Salı günlerinde gerçekleşecek. Avrupa ve Kuzey Amerika sunucuları Doğu Avrupa Saatiyle saat 17:00’den (17:00 EET) itibaren tüm kayıtlı oyunculara açık olacak.
Faaliyet Tarihi:
22-03-2012

h5 title=”Brick-Force Sunucuları Stres Testi İçin Tüm Dünyada Açılıyor”>Brick-Force Sunucuları Stres Testi İçin Tüm Dünyada Açılıyor

Berlin, 21 Mart 2012: Merkezi Berlin’de bulunan çok platformlu çevrimiçi oyunlar yayıncısı ve geliştiricisi Infernum, neredeyse 350.000 kayıtlı Brick-Force oyuncusuna çeşitli stres testleri sırasında ileri oyun erişimi sağlanacağını bugün açıkladı.

Dünya çapındaki ilk iki stres testi 24 saat sürecek ve 22 Mart Perşembe ve 27 Mart Salı günlerinde gerçekleşecek. Avrupa ve Kuzey Amerika sunucuları Doğu Avrupa Saatiyle saat 17:00’den (17:00 EET) itibaren tüm kayıtlı oyunculara açık olacak.

Son ve en kapsamlı stres testi 31 Mart’ta başlayacak ve dört tam gün sürecek. Yakın zamanda çeşitli dillerde yerelleştirilen ve resmi bir forumla güncellenen web sitesinden daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Brick-Force şu anda kapalı beta aşamasında ve planlanan stres testleri, açık betanın bu bahardaki başarılı lansmanı için önemli teknik bilgiler sağlayacak. Kapalı beta başlayalı sadece üç hafta olmasına rağmen, hızla büyüyen topluluk bazı etkileyici başarılara ulaştı bile:

Şimdiye dek oyuncular 196.931.659 tuğla ile inşa edilen neredeyse 10.000 haritada 600.000’i aşkın nişancı oturumuna katıldı. En popüler harita ise, bir Counter-Strike klasiği “Dust 2” haritasının Brick-Force tarafından yeniden tasarlanmış hali.

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler.

Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün.

Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Kapalı beta 28 şubat 2012 tarihinde başlatıldı. Ücretsiz oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika’da ilkbahar 2012’de açık beta yayınlanması planlanıyor. Farklı dillerde versiyonları hazırlanıyor. Daha fazla bilgi için oyunun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Infernum Hakkında

Infernum Productions AG, merkezi Berlin’de bulunan uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisidir. Şirket, 2011 yazında Andreas Weidenhaupt, Tobias Gerlinger ve Markus Melching tarafından kurulmuştur ve kaliteli çevrimiçi oyunlara odaklanmaktadır.

Infernum oyun deneyimlerini oyunların akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda oynanmasını sağlayarak (çok-platformlu) genişletmektedir. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.883


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı