Fortnite Battle Royale Mobile Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Fortnite Battle Royale Mobile Geliyor! Poster
Fortnite Battle Royale Mobile Geliyor! Poster

PC ve konsollarda anlık oyuncu rekorlarını alt üst eden Fortnite Battle Royale mobil cihazlara geliyor. Önce iOS sürümü çıkacak olan Fortnite Battle Royale'i mobilde ilk test edenlerden olmak için hemen kayıt olup listeye adınızı yazıdırabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
14.03.2018

14.03.2018 – Epic Games bugün yaptığı bir duyuru ile tüm dünyada on milyonlarca oyuncusu bulunan oyunu Fortnite Battle Royale‘in mobil cihazlara da geleceğini duyurdu. Halihazırda PC, PlayStation 4, Xbox One ve Mac platformlarında oynanabilen oyunu iOS cihazlarda oynayabilmek için kayıtlar başladı.

Henüz piyasaya sürülmeyen oyunu denemek için oyuncuların fortnite.com/mobile adresini ziyaret ederek kayıt formunu doldurmaları gerekiyor. Oyuna davet edilen oyuncular aldıkları e-mail içerisindeki bağlantıya tıklayarak oyunu Apple App Store üzerinden indirebilecekler. Ayrıca oyuna davet edilen her oyuncu, arkadaşlarıyla paylaşabileceği davetiye kodları da kazanacak. Oyunun mobil cihazlarda nasıl göründüğünü bu videodan izlemek mümkün.

Fortnite Battle Royale‘in halen geliştirilmekte olan Android sürümü ise önümüzdeki aylarda oyuncularla buluşacak. Oyunun mobil sürümleri PC, konsol ve Mac sürümleriyle aynı haritalara, içeriğe ve oynanışa sahip olacak ve aynı güncellemeleri alacak. Bu da oyuncuların akıllı telefon ve tabletleri ile istedikleri her yerde ve her zaman Fortnite oynamanın zevkini yaşayabilecekleri anlamına geliyor.

Üstelik oyunun sunduğu Cross Play özelliği sayesinde farklı platformlardaki oyuncular, 100 kişilik hayatta kalma mücadelesinin heyecanını arkadaşlarıyla bir arada yaşayabilecekler. PS4 sahipleri oyunu PC, Mac, iOS ve Android oyuncularıyla bir arada oynayabilecek ve farklı platformlarda tek bir hesap kullanabilecekler. Benzer şekilde Xbox One sahipleri de aynı özellikleri PC, Mac, iOS ve Android platformlarında kullanabilecekler. Bunun için tek yapmaları gereken Epic Games’in sitesine gidip PlayStation veya Xbox hesaplarını oyunla ilişkilendirmek.

Şu an için yalnızca iOS 11 sürümü bulunan iPhone 6S/SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2, iPad 2017 ve daha yeni cihazlarda oynanabilen Fortnite Battle Royale‘in mobil sürümünü oynamak için www.fortnite.com/mobile adresini mutlaka ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.379


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!