Fortnite’a Yeni Arazi Aracı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Fortnite'a Yeni Arazi Aracı Poster
Fortnite'a Yeni Arazi Aracı Poster

Fortnite’a gelen 6.10 güncellemesi ile oyuna herkesin katılabileceği ve online yarışmaların yer aldığı oyun içi turnuvalar ile yeni bir arazi aracı ekleniyor. Güncellemeyle gelen tüm yenilikler hakkında detaylı bilgi ve videolara haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
18.10.2018

16.10.2018 – Epic Games’in battle royale türüne damgasını vuran oyunu Fortnite bugün itibariyle 6.10 güncellemesini almaya başladı. Oyuna Dört Teker adından iki kişilik yeni bir araç getiren güncelleme, oyunculara katılabilecekleri pek çok farklı ve eğlenceli oyun içi turnuva da sunuyor.

Engel Tanımayan Arazi Aracı

Fortnite’ın 6.10 güncellemesinin en büyük yeniliklerinden biri Dört Teker adındaki aracın oyuna eklenmesi. Bu iki kişilik araç sürdükçe hız kazanıyor ve aynı anda hız takviyesi çubuğu dolmaya başlıyor. Bu çubuk dolunca kısayol tuşuna basıldığında araç birden hızını artırıyor ve önüne çıkan yapıları yıkıp içlerinden geçebiliyor.

Oyun İçi Turnuvalar Geliyor

6.10 güncellemesinin Fortnite’a getirdiği bir diğer yeni özellikse oyuna eklenen “Etkinlikler” sekmesi içinde yer alan turnuvalar. Turnuvalar tüm oyunculara açık olacak ve herkese profesyonel oyunculara karşı yarışma ve adını duyurma şansı verecek. Turnuvalara katılan oyuncuların tümü eşit şartlarda başlayacak ve aynı puana sahip olacaklar. Yarışmalarda oyuncular rakiplerini avlayıp hayatta kalmaya çalışarak puan toplayacaklar. Sezon sonunda ise herkes kendine yakın seviyede puanlar alan oyuncularla mücadele edecek ve turnuvanın altın rozetini kazanmaya çalışacak.

Oyun içi turnuvalar hakkında detaylı bilgi için epicgames.com/fortnite/esports/tr/news/in-game-tournaments-announcement adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teknik İyileştirmeler

Epic Games Fortnite’ın her güncellemesinde oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi yaşatmak için pek çok teknik iyileştirme de yapıyor. 6.10 güncellemesinde de oyunun konsol, PC ve mobil sürümlerini etkileyen pek çok teknik iyileştirme yer alıyor. Fortnite’ın 6.10 güncellemesiyle performans, arayüz, animasyon, ses gibi farklı başlıklar altında gerçekleştirilen iyileştirmeleri epicgames.com/fortnite/tr/patch-notes/v6-10 adresindeki yama notlarından görebilirsiniz.

Tüm dünyada 125 milyondan fazla oyuncusu bulunan Fortnite; PC, Mac, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS ve Android platformlarında tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.328


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!