Knight Online CSW Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online CSW Güncellemesi Poster
Knight Online CSW Güncellemesi Poster

Destansı CSW savaşlarına sahne olan MMORPG oyunu Knight Online'da yeni gelen güncelleme ile CSW Savaş Sistemi değişiyor! Uzun testler sonucunda 25 Mayıs tarihinde aktif edilecek olan güncellemenin neleri değiştireceğini haber içeriğinden öğrenebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
25.05.2017

Ülkemizde yıllardır MMORPG denince akla ilk gelen, “ben MMORPG oyuncusuyum” diyenlerin en azından bir kere olsun oynadığı efsane oyun Knight Online‘dan oyuncularını mutlu edecek haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde grafik iyileştirme çalışmaları ile oyun içi grafik kalitesini bir tık daha yükselten oyunun en önemli savaşlarından, uğruna klavyelerin parçalandığı destansı Knight Online CSW savaşına büyük bir güncelleme geliyor. Oyuncuların heyecanla beklediği Knight Online CSW güncellemesi 25 Mayıs tarihinde Knight Online‘a eklenecek. İlk savaş ise 28 Mayıs’ta!

Knight Online CSW Güncellemesi ile Neler Değişiyor?

Yeni Knight Online CSW güncellemesinde savaş 2 aşamadan oluşacak. Savaşın ilk aşamasında mücadele için başvuru yapan en az Accredit 5 seviyesine ulaşmış 30 klan, 16 oyuncusu ile birlikte savaş alanına giriş yapacak ve klanların liderleri, savaş alanında uygun gördükleri bölgelere barakalarını inşa edecek. Bu kurulmuş olan barakalar savaşın ilk aşamasında büyük bir öneme sahip. Öyle ki, savaş başladıktan sonra barakası yok edilen klanların tüm üyeleri merkez şehir Moradon’a gönderilecek ve savaş kendileri için sona ermiş olacak. Bu sebeple mücadele esnasında rakip klanların barakalarına saldırı yaparken kendi barakanızı da korumanız gerekiyor.

30 dakika boyunca devam edecek olan ilk aşama sonunda en çok baraka yıkmış olan ilk 3 klan CSW’nin 2. aşamasında mücadele etmeye hak kazanacak. Eğer yıkılan baraka sayılarında eşitlik olursa da 2. aşamaya kalacak olan klanlar savaşta aldıkları kill sayıları ile belirlenecek.

İlk aşama sona erdikten sonra 10 dakikalık bir hazırlık molası olacak. Hazırlık molası sonunda ilk 3’te yer alan klanlar 2. aşamaya tüm klan üyeleri ile katılacak ve önceki haftanın kale sahibine karşı birleşerek kaleyi ele geçirmeye çalışacaklar. Bundan sonraki süreç eski CSW sistemiyle aynı yapıya sahip. Klanlar yine kalenin içerisindeki anıtı kırmaya, kalenin sahibi de bunu engellemeye çalışacak. 30 dakika sonunda kaleyi elinde tutan klan ise o hafta için kalenin sahibi olacak.

Yeni CSW Knight Online Oyuncuları ile Test Edildi!

CSW’ye farklı bir soluk katacak olan yeni güncelleme ilk olarak 16 Mayıs tarihinde yapılan açık test ile oyun severlerin beğenisine sunuldu ve yaklaşık 500 oyuncu bu teste katıldı. Mücadelenin ardından oyuncuların yaptığı yorumlara bakılırsa CSW’nin yeni yapısının oldukça beğenildiğini söylemek mümkün.

Ayrıca Knight Online ekibinin, oyuncuların yoğun istekleri üzerine açık testleri 17 Mayıs ve 18 Mayıs tarihlerinde de sürdürdüğünü, hatta 18 Mayıs tarihli testin ise NTT Game twitch.tv kanalı üzerinden tüm oyun severlere canlı olarak aktarıldığını belirtelim.

Knight Online‘ın en heyecanlı savaş sistemlerinden CSW’nin yenilenmesi, oyuncuların da bu yenilikleri olumlu şekilde karşılaması güzel bir durum. Biz de yayınlardan takip ettiğimiz kadarıyla yeni sistemin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Yeni Knight Online CSW sistemi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.867


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!