March of Empires Ramazan Etkinlikleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
March of Empires Ramazan Etkinlikleri Poster
March of Empires Ramazan Etkinlikleri Poster

Mobil strateji oyunu March of Empires: Sultanların Savaşı'nda birbirinden özel hediyeler ve sürpriz etkinliklerin yer aldığı Ramazan etkinlikleri başladı! Bayram'a kadar devam edecek olan etkinliklere ait detaylı bilgilere haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
16.05.2019

İstanbul, 14 Mayıs 2019 – Dünya’nın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft’un, yayınlandığı 2015 yılından bu yana tüm dünyada 35 milyon indirme sayısına ulaşan popüler strateji oyunu March of Empires‘ta tüm krallar ve sultanların Ramazan ayını kutlama amacıyla, bir çok özel hediye ve sürpriz etkinlikler hazırlandı:

Ramazan’a Özel Eşsiz Sınırlı Süreli Etkinlikler

5 Haziran’a kadar sürecek sayılı Eser Avları boyunca Dünya haritasında görünür olacak büyülü sandıklara karşı tetikte olun, bulun ve onları elde edin. İçerisinde saklı özel hediyeleri envanterinize eklerken ilk 100’e ulaşmaya çalışın ve çok daha muhteşem ödüller için rekabete katılın!

– Ramazan’a özel yenilenen İmparatorluk Çekilişinde olağanüstü ekipmanlar, yiyecek, altın ve diğer kaynak bonuslarını kazanın!
– Bayrama kadar büyük bir yiyecek teslimatı tüm krallıklara ulaşacak ve Haziran başında oyuna giriş yapan her oyuncu March of Empires ekibinden bayram hediyesi olarak 1 milyon değerli yiyecek kaynağına sahip olacak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.115


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı