Metin2 10.Yılını Etkinliklerle Kutluyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Metin2 10.Yılını Etkinliklerle Kutluyor! Poster
Metin2 10.Yılını Etkinliklerle Kutluyor! Poster

Gameforge tarafından yayımlanan Türkçe MMORPG oyunu Metin2 tam 10 yaşında! Yeni özellikler ve sürpriz etkinliklerin yer alacağı kutlamalar boyunca oyun içi hediyeler kazanabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sevgililer gününe özel içeriklerin de yer alacağı etkinlikler hakkında detayları haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
08.02.2017

Sevilen MMORPG oyunu Metin2 yayın hayatına başlamasının 10.yılını birbirinden güzel etkinlikler ile kutluyor. 10 Şubat Cuma günü saat 11:00 itibari ile başlayacak olan 10. Yıl dönümü etkinliklerinde oyuncuları çeşitli sürprizler ve oyun içi hediyeler bekliyor.

Metin2 10.Yıla Özel Yapılan Bazı Yenilikler

– 3 İmparatorluğun tümü kutlamalar için yeniden dekore edildi.
– Başlangıç köyüne lezzetli bir pasta yerleştirildi.
– Bayrakları toplayın ve onları extra ödüller için açarak takas edebileceğiniz madeni paralar haline getirin.

10.yıl kutlamalarının yanı sıra yaklaşan sevgililer günü için de sürpriz etkinlikler hazırlayan Metin2 ekibi, yıl dönümü etkinliği süresince savaş sırasında gül ve çikolata düşürme özelliğini oyuna ekledi.

Son olarak ve en önemlisi, çok özel bir hediye Nesne Marketinizde sizleri bekliyor! Özel bir savaşçı pet, etkinlik için özel olarak hazırlandı ve bu pete her oyuncu rahatlıkla sahip olabilecek. (Evcil hayvanlar, etkinlik süresince talep edilebilir ve 30 gün boyunca kullanılabilir, etkinlik bittikten sonra tekrar talep etmek mümkün olmayacaktır).

Etkinlikle ilgili ek birkaç bilgi daha: Kek, Gül ve Çikolata gibi ürünlerin son tüketim tarihi bulunuyor! Etkinlik sona erdikten sonra 7 gün bitiminde bozulacak, küflenecek ve artık kullanılamayacaktır! Ayrıca lütfen unutmayın! Petinizin üzerindeki süre sayacı, peti nesne market deponuzda bırakmış olsanız dahi talep ettiğiniz anda başlayacaktır.

Yeni içerik ve etkinliklerle donatılan Metin2‘yi 10.yılında her zamankinden daha fazla keyifle oynayabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.769


Yorumlar

1 yorum yapıldı
 • Emre says:

  Bunlarda var 🙂

  Metin2 10 yaşında
  Bu büyük yıl dönümünde üç krallık da şahane flamalarla süslendi. Ama canavarlar bu renkli parti flamalarını çaldı! Ava çıkın ve mümkün olduğu kadar çok flama toplayın. Sonra Pasta YZK’sından emeğinizin karşılığını alacaksınız: Flamaları bir parça doğum günü pastasıyla takas edin ve 30 dakika boyunca %100’lük bir EXP bonusunun keyfini sürün. Karnınızı güzelce doyurdunuz mu? Öyleyse daha fazla flama toplayıp çok özel bir yıl dönümü parası kazanın.

  Kısa süreliğine: Yıl Dönümü Tüccarı’nda alışveriş
  Etkinlik süresince topraklarımıza Yıl Dönümü Tüccarı gelecek. Etkinlik YZK’sından günde 7 adede kadar elde edebileceğiniz yıl dönümü paralarınızı Yıl Dönümü Tüccarı’nda kullanarak alışveriş edebilirsiniz. Marketi görülmeye değer, çünkü burada sizleri tıka basa dolu yıl dönümü sandıkları veya yıl dönümü kuşakları gibi harika nesneler bekliyor.

  Dekorasyonu gizle
  Eğer sadelikten yanaysanız ve etkinliklere özel dekorasyonlardan hoşlanmıyorsanız, krallığınızda renkli flamalar görmek istemiyorsanız, öyleyse “dekorasyonu gizle” seçeneğini kullanarak dekorasyonu kapatın (veya tekrar açın).

  Şahane lonca flamaları
  Yıl Dönümü Tüccarı’nda ayrıca yıl dönümü bayrakları bulabilirsiniz. Bunlarla lonca binanın için şahane flamalar kurabilirsiniz.

  “Yıl Dönümü Edisyonu” Patron Avcısı Etkinliği
  Beğenilen Patron Avcısı etkinliğimizin yıl dönümü edisyonunu başlatıyoruz: Gölge Savaşçısı avına çıkın, hayat puanı toplayın ve bronz, gümüş veya altın Decimus sandığı kazanma şansı elde edin. Bu patron canavara karşı savaşınızda onu öldürmeyi başarırsanız, da bir yıl dönümü parası kazanırsınız.