MicroVolts Luck And Load Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
10-11-2011

MicroVolts Kapsül Makinesi ve Silah Geliştirme Sistemini Sunuyor

Markham, Kanada – Rock Hippo Productions, hızlı ve öfkeli MMOTPS (Büyük Multiplayer Online Üçüncü Kişi Nişancı) MicroVolts’un, 10 Kasım 2011’de “Luck and Load” (Şans Yükle) güncellemesini sunacağını duyurmaktan memnuniyet duyar. Oyuncular oyuna eklenecek iki yeni heyecan verici özellik için şimdiden hazırlanmalı!

Her oyuncu, imrenilen ve nadide “Altın Tüfek” ya da C.H.I.P. için “Musashi” (Samuray) donanımı gibi özel parçalar ve aksesuarlar kazanabilecekleri yepyeni Kapsül Makinesi’nde şansını deneyebilir. Oyuncular her turda, bir milyonu aşkın Micro Puanlık büyük potu kazanma şanslarını arttıran Şans Puanları kazanacak.

MicroVolts aynı zamanda, hem sıradan hem de rekabetçi oyuncuların oyun deneyimini yoğunlaştıracak yepyeni bir Silah Geliştirme Sistemini de sunacak. Oyuncular Enerji kazanarak, kalıcı silahlarını geliştirmek için Bataryalarını dolduracak. Hedefiniz geliştirme mi gerektiriyor? Tüfeğinizin hassasiyetini yükseltin! Düşmanlarınızı yakalamak için daha büyük bir ağ atmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bomba atarınızın hasar yarıçapını arttırın!

Eğlenceye nasıl katılacağınızı öğrenmek için oyunun resmi sitesini ziyaret edin! Düzenli olarak güncellenen web sitesi, oyunculara oyuna dair açıklamalar ve gerçekleşecek oyun içi etkinliklere ve forum etkinliklerine dair bilgiler sunuyor. Turnuvalar ve diğer sürpriz etkinlikler açıklanacak, yani siteyi her gün kontrol etmeyi unutmamanız gerekli.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.400


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!