Overwatch’tan 3.Yaş Sürprizi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Overwatch'tan 3.Yaş Sürprizi Poster
Overwatch'tan 3.Yaş Sürprizi Poster

Takım bazlı MMOTPS oyunu Overwatch yeni yaşını sürprizler yenilik ve etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. 3 yaşına giren Overwatch'a kullanımdan kalkan eski eşyalarla birlikte yeni eşyalar ve loot boxlar da oyuna eklenecek. Ayrıca 1 hafta boyunca ücretsiz deneme fırsatı oyun severleri bekliyor.
Faaliyet Tarihi:
21.05.2019

20.05.2019 – Overwatch’ta bugünlerde büyük bir heyecan hüküm sürüyor! Oyuna 21 Mayıs – 10 Haziran tarihleri arasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından giriş yapacak oyuncular Overwatch‘ın 3. yaşına özel sezon etkinliğine katılabilecekler.

Overwatch’ın yıldönümü bir dizi yeni skin, dans, sprey boya ve çok daha fazlasını da beraberinde getirecek. Bunlara ek olarak geçen sezonların kozmetik ürünleri ve birçok eski sezon karşılaşması da oyunda yeniden boy gösterecekler. Detaylara hızlıca bir göz atmak gerekirse:

Yeni Eşyalar

Yıldönümü etkinliğine özel 6 yeni efsanevi (legendary) skin ve 3 epik skin geliyor. Baptiste, Ashe ve Wrecking Ball için yepyeni dans emote’ları yolda

Eskiler Geri Dönüyor

Yıldönümü etkinliği geçmiş sezonların kozmetik eşyalarını ve favori dans emote’larını geri getirecek. Geçmiş sezon karşılaşmaları da Arcade’e geri dönüyor ve günlük olarak rotasyona giriyor. Bu karşılaşmalar arasında Overwatch Archives – Storm Rising etkinliğinde yer alanlar da var.

Loot Box’lar

Yıldönümü etkinliği için oyuna girenler bir adet Legendary Anniversary Loot Box’a (Efsanevi Yıldönümü Loot Box’ı) sahip olacak ki bu kutunun içinden bir adet efsanevi eşya çıkması garanti!
50’lik Loot Box Bundle’ı alan tüm oyuncular ilave bir Legendary Anniversary Loot Box sahibi oluyor. Etkinlik boyunca loot box’larda geçmiş sezonların tüm Sezon Etkinliği Loot’ları yer alacak

Ücretsiz Deneme Fırsatı

Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Overwatch, 21-28 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz oynanabilecek. Konsol oyuncuları ücretsiz Overwatch deneme sürümünü Xbox One ve PlayStation 4’e erkenden indirmeye başlayabilirler.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.430


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!