Gameloft’tan İki Yeni Disney Oyunu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Gameloft'tan İki Yeni Disney Oyunu Poster
Gameloft'tan İki Yeni Disney Oyunu Poster

Gameloft Disney Prenses Sihirli Macera ve Disney Getaway Blast isimli 2 yeni mobil oyunu bu yıl oyun severler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Bulmaca tabanlı kurguya sahip oyunlar hakkında detaylı bilgilere haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
22.05.2019

İstanbul, 22 Mayıs, 2019 – Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, Disney hayranları için Disney Prenses Sihirli Macera ve Disney Getaway Blast adında iki yeni mobil oyun duyurdu. Disney Magic Kingdoms oyununun başarısını temel alan Gameloft, ikonik Disney ve Pixar karakter ve hikayelerini konu eden mobil oyunlar geliştirmeye devam ediyor.

Disney Prenses Sihirli Macera

Bu yıl sonuna doğru yayınlanacak Disney Prenses Sihirli Macera, meşhur soylu prensesleri gerçeğe dönüştürürken bulmaca ve Disney hayranlarına da keyif verici bir oyun deneyimi sunacak. Oyuncular, Disney prenseslerinin kendi evrenlerinde geçen bu eşleştirmeli bulmaca oyununda Yasemin, Belle ve diğerlerine büyülü bir fırtına sonrası zarar gören krallıklarını yeniden inşa etmelerinde yardımcı olurken, yepyeni hikayeler keşfedecekler.

Disney Getaway Blast

Bu yılın sonunda piyasaya sürülecek diğer Disney oyunu Disney Getaway Blast, oyuncuları fizik tabanlı bulmacalar aracılığıyla yepyeni bir Disney tatil cennetine götürüyor. Oyun, popüler Disney ve Pixar karakterlerini yeni ve sevimli bir tarzda sunuyor ve hayranlara bulmacaları çözerken aynı anda sevdikleri karakterlerden oluşan bir koleksiyon oluşturma fırsatı tanıyor.

Oyuncular kendileriyle başbaşa, rahatlatıcı bir zaman geçirirken ünlü Disney karakterleri Mickey Mouse, Belle, Aladdin, Stitch ve daha fazlasını koleksiyonlarına ekleyebilecekler.

Gameloft CEO’su Stéphane Roussel, “Yüz milyonlarca hayranı tarafından sevilen Disney ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz.” dedi ve “Doğu Avrupa’da bulunan Gameloft Kharkiv ve Gameloft Budapest stüdyoları tarafından geliştirilen bu iki yeni oyun, farklı oyuncu kitlelerini memnun eden ve eğlendiren geniş bir oyun portfolyosu sunma konusundaki bağlılığımızı ve özenle hazırlanmış oyun deneyimleri yaratmadaki uzmanlığımızı yeniden gösteriyor.” diyerek sözlerini tamamladı.

Disney Prenses Sihirli Macera ve Disney Getaway Blast şimdilik yalnızca belirli bölgelerde beta sürümüyle yayınlandı. Yıl sonuna kadar iki oyunun da tüm dünyada yayınlanması planlanıyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.326


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!