Phantomers FGT Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Phantomers FGT Başladı! Poster
Phantomers FGT Başladı! Poster

NTT Game'in merakla beklenen Türkçe MMOFPS oyunu Phantomers, güncellenen içeriğiyle fokus grup testlerine (FGT) başladı. Sadece 1000 kullanıcının katılabileceği bu test 24 Mayıs tarihine kadar devam edecek olup, bildirimleriyle oyun yönetimine destek olan katılımcılar sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.
Faaliyet Tarihi:
21.05.2015

NTT Game tarafından GameX 2014’de duyurusu yapılan MMOFPS türündeki Phantomers, Fokus Grup Testlerine başladı. 1000 kullanıcının davet edildiği bu test sürecinde oyuncular 21-24 Mayıs tarihleri, saat 14:00 / 23:00 arasında Phantomers‘ı test edebilecekler.

FGT’ye katılan oyuncuları birbirinden güzel ödüller bekliyor. Oyun yönetimine yaptığınız bildirimler ile sağladığız katkıya göre NTT Game forumlarında “Head Hunter” ve “FGT Specialist” ünvanlarından bir tanesini kazanabilirsiniz. En fazla katkıyı sağlayan 1 kişi ise güzel bir Gaming Set’e sahip olma şansını yakalayacak.

Phantomers‘ı test etmek ve FGT’ye katılmak için Phantomers Facebook sayfası ya da forumları üzerinden şansınızı deneyebilir, en azından Kapalı Beta Anahtarı kazanma şansınızı garantileye bilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.262


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı