Renaissance Heroes’da Yeni Dönem Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Renaissance Heroes’da Yeni Dönem Başlıyor! Poster
Renaissance Heroes’da Yeni Dönem Başlıyor! Poster

ArkArena'nın Türkiye'ye getirdiği MMOFPS oyunu Renaissance Heroes 19 Ağustos'ta yeni versiyona geçiş yapıyor. Oyuna gelecek olan yama ile birlikte silah sayısında artış olurken bazı kural ve özelliklerde de değişiklik yapıldı. Yeni versiyon detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
19.08.2013

Renaissance Heroes 19 Ağustos’ta Yeni Versiyona Geçiyor!

Sıcak havalar, sıcak gelişmeleri de beraberinde getiriyor!
Renaissance Heroes‘un ateşini yeniden yakacak yeni dönemde ödüllü etkinliklerin yanı sıra yeni yama ile ilgili gelen düzenlemelerden de bahsetmeden olmaz. 19 Ağustos itibariyle sunucularımızda aktif hale gelecek yeni verisyon ile pek çok önemli değişiklik karşınıza çıkacak. Bakalım bu yama ile neler geliyor;

– Alphon’un atış hızı %15 düşürülecek.
– Yeni Kaptı Kaçtı haritası; Liman oyuncularla buluşacak.
– Oyundan çıkan (ya da istemeden oyundan düşen) oyuncular için uygulanan ceza sistemi de kaldırıldı.
– Bütün silahların seviyeleri yeniden düzenlendi, seviye 40’a kadar uzanan zenginleştirilmiş silahlar oyuncuları bekliyor!
– Silah fiyatlarında yeni düzenlemeler.
– Özel bonus hediyeli ve birbirinden havalı imza paketleri!

Ve 4 Yeni silah;
– Tüfek: Kırıkkale-X
– Tüfek: Sarsılmaz-X
– Arbalet: Maral-X
– Arbalet: Böğürdelen-X gibi önemli düzenlemeler oyuna eklenecek.

Bunun yanı sıra 20 Ağustos’tan itibaren “Ödüllü Av Sezonu” da 2 hafta boyunca oyunculara heyecanlı ve çekişmeli günler yaşatacak. Razer Lycosa oyuncu klavyesi, A4 Tech x7 oyuncu klavyesi ve a4Tech X7 oyuncu mouse’unun yanı sıra oyun içi değeri oldukça yüksek, pek çok ödülü kazanma şansı oyuncuları bekliyor. Herhangi bir istatistikte ilk 20’ye giren herkesin katılabileceği çekilişlerde ilk 10 ve birinciler de bonus hediyeleri kapacak!

Burada okuduklarınız ve daha fazlası 19 Ağustos’tan itibaren sunucularda sürpriz ödüllü etkinliklerle birlikte sizleri bekliyor olacak. Renaissance Heroes‘un yeni dönemini kaçırmayın!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.436


Yorumlar

1 yorum yapıldı