Renaissance Heroes Açık Beta | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Renaissance Heroes Açık Beta Poster
Renaissance Heroes Açık Beta Poster

ArkArena tarafından Türkiye'ye getirilen fantastik MMOFPS oyunu Renaissance Heroes açık beta test yayınına başlıyor. Başarılı bir kapalı beta süreci geçiren Renaissance Heroes'un oynanış istatistikleri ve açık beta yeniliklerini yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
01.06.2013

SELKA Yazılım Bilişim A.Ş., ArkArena markasının ücretsiz ve online Fantastik FPS oyunu Renaissance Heroes‘un kapalı beta dönemini başarılı bir sürecin ardından geride bırakıyor.

Yaklaşık bir aylık bir dönemde Türkiye lokasyonu sunucularda, iki binden fazla kayıtlı kullanıcı ile yoğun bir test sürecine imza atan ArkArena, kapalı beta dönemini 21 Mayıs itibariyle sona erdirirken, kısa bir süre içerisinde açık beta dönemine geçişin hazırlıklarını yapıyor. Renaissance Heroes 1 Haziran saat 10:00’da yeni yüzüyle dönüş yapacak ve oyuncularla buluşacak.

Tamamen Türkçe olarak oyunculara sunulan Renaissance Heroes, teste katılan oyunculara Türkiye’de en yaygın ve sevilen oyun türlerinden olan First Person Shooter (FPS) türünde farklı bir tecrübeyi yaşama fırsatı verdi.

Yaptığı oyun içi ve oyun dışı etkinliklerle de kullanıcılara sayısız ödül kazanma fırsatı yaratan ArkArena, Razer’dan, MSI oyuncu bilgisayarına kadar uzanan pek çok ödülü de oyunculara hediye ediyor. Açık beta dönemi ile birlikte yeni harita, silah, oyun mekaniklerinde iyileştirmelerin yanı sıra kostümden, silaha her türlü alışverişi yapabilecekleri oyun marketi de Renaissance Heroes oyuncularına sunulacak.

Pek çok unutulmaz an, canlı yayınlar, GM maçları gibi etkinlikler sonunda kapalı beta dönemine katılan oyuncuların yarattığı bazı çarpıcı istatistikler şöyleydi;

-Beta sürecinde 643.680 öldürme gerçekleşti,
-44.710 kişi keskin nişancılığını konuşturdu ve arbalet ile rakibini tam kafadan vurdu,
-Beta dönemi boyunca oyuncular oyunda 215.820 dakika zaman geçirdi,
-Oyunun en çok oynanan haritası 2600’den fazla maç ile Hamam oldu,
-Rönesans kahramanlarımızın en çok tercih edilen 3’ü sırasıyla, Rossi, Medici ve Aisha olurken,
-16.000 kez birbirlerine nispet hareketini yaparak rakiplerini orta yerinden çatlattı!

Ortaya koyduğu farklı ve yepyeni tarzıyla FPS piyasasına renk ve aksiyon getirecek Renaissance Heroes, detaylı oyun yapısı, özgün, eğlenceli oyun modları, ücretsiz olarak oynayabilme avantajı ve tamamen Türkçe içeriği ile senenin en iddialı online FPS oyunları arasında yükselmeye devam edecek. Çok yakında baş döndüren hızımızla yeniden karşınızda olmak üzere, hoşçakalın.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.374


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!