World of Tanks 8.10 Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
26.11.2013

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, bugün popüler taktik aksiyon oyunu World of Tanks‘ın 8.10 güncellemesiyle ilgili detayları açıkladı. Bu yeni güncelleme ile birlikte oyuna 2 ayrı tipte Japon tankı ekleniyor.

World of Tanks‘deki hedefimiz daima oyunun mevcut derinliğini düzenli güncellemelerde devam ettirebilmek oldu.” diyen World of Tanks yapımcısı Mike Zhivets sözlerine şöyle devam etti: “8.10 güncellemesi ile birlikte oyuna eklenecek olan yeni tankların tüm eski ve yeni oyuncuların kullanacakları anı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Japon teknoloji ağacı, Type 5 Ke-Ho’nun da dahil olduğu 4 hafif zırhlı ile en üst seviye STB-1 ve Premium sınıf Type 3 Chi-Nu Kai’yi de içeren 9 orta sınıf tank ile toplamda 14 tanka sahip.

World of Tanks Hakkında

World of Tanks, zırhlı tanklarla savaşı konu alan dünyanın ilk takım tabanlı DVO’sudur. Dünya çapındaki savaşlarda İkinci Dünya Savaşı tanklarının epik çarpışmalarında kendinizi test edin. Bu savaşlarda Amerika, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, İngiltere ve Çin’den, tarihi gerçeklere uygun olarak hazırlanmış 300 zırhlı aracı kullanabilirsiniz.

Otantik araç güncellemeleri ve geliştirmelerin yer aldığı esnek sistem, oyun içinde araçları ve silahları denemenize olanak sağlar. Hızlı ve manevra kabiliyeti yüksek hafif tanklarınızla düşmanınızı yormayı seçebilir, düşman hattını orta zırhlı tanklarınızla delebilir, devasa tanklarınızın gücünü kullanıp, karşı takımdaki zırhlı birlikleri yokedebilir veya uzak mesafeli havan topuyla keskin nişancı olabilirsiniz. Her ünitenin kendine göre avantajları vardır ve doğru tankı kullanmak daha verimli bir oyun sergilemenizi sağlayacaktır.

Tek başınıza harika tank kullanıyor olmanız kazanmanız için yeterli değil! World of Tanks‘de takım oyunu her şey demektir. Oyunu kazanabilmeniz, ancak diğer takım arkadaşlarınızın da savaş becerilerini sizinle paylaşabilmesiyle ve rollerine göre hareket etmesiyle mümkündür. Çelikten bir imparatorluk kurmak için stratejinizi belirleyin ve savaş alanındaki otoritenizi tank gücünüzle ortaya koyun

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüş ve Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avustralya gibi ana bölgelerde 2200’den fazla iş imkânı sunmuştur.

Wargaming şu anda, 20. yüzyıl savaş konseptini temel alan takım bazlı çevrimiçi devasa savaş oyunları serisinin üretimine odaklanmıştır. Bu oyunların ilki, Nisan 2011’de piyasaya çıkan ve şu anda 75 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan, zırhlı tankların başrolde olduğu bir numaralı MMO’su World of Tanks; diğer ikisi de, Kasım 2013’de 4,5 milyon pilot ile uçacak olan World of Warplanes ve savaş gemilerinin amansızca çatıştığı 2014’de piyasaya çıkacak olan World of Warships’tir.

Haziran 2012’de Wargaming, tüm seriyi bir araya getirerek online savaş evreninin merkezi hâline gelecek olan Wargaming.net servisini duyurmuştur. – www.wargaming.net

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.973


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı