World of Tanks’e Gelecek Yenilikler Açıklandı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
28.02.2014

27 Şubat 2014 – Wargaming bugün World of Tanks‘e yeni eklenecek olan özellikleri içeren yapımcı günlüklerini yayınladı.

World of Tanks‘in yapımcısı Mike Zhivets; “Bu yıl, oyun için gerçekten de dönüşebilir bir yıl olacak” dedi ve sözlerine şöyle devam etti; “2014 için planlanan değişiklikler, World of Tanks‘in kalbine kadar iniyor ve her bir değişiklik, tank savaşı deneyimini daha da gerçeğe yaklaştıracak.”

Oyuncular 2014 yılı boyunca World of Tanks‘te yenilenmiş grafikleri, daha da detaylandırılmış tanklar ve daha etkileyici oyun atmosferi gibi gelişmeleri görecekler. Oyunun fizik motorunun gelişimi de teknik ilerlemeyi gösterecek. Daha tepkisel oyun alanları, dinamik süspansiyon, patlayan namlular ve zarar görebilen küçük parçalar oyuna dahil edilecek. Ayrıca oynanış da sıklıkla talep edilen Tarihi Savaşlar’ın ve eklenmesi planlanan Güçlendirilmiş Bölgeler kavramı ile gelişecek. Wargaming, bütün bu özellikleri en ince detayına kadar bir seri halinde yapımcı günlükleriyle sizlere sunacak.

World of Tanks Hakkında

World of Tanks zırhlı savaşlarının temel alındığı ilk ve tek takım tabanlı devasa çok oyunculu online aksiyon oyunudur. Kendinizi dünyanın her yerinden çelik kovboyların katıldığı, İkinci Dünya Savaşı’nın epik tank savaşlarının ortasına atın. Cephaneliğiniz, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, Birleşik Krallık, Japonya ve Çin’in tarihsel gerçekliklerine göre hazırlanmış 300 zırhlı aracını içeriyor.

World of Tanks‘e Katılın: https://worldoftanks.eu/play/tr/

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüştür. Wargaming şu anda, 20. yüzyıl savaş konseptini temel alan, zırhlı tankların başrolde olduğu World of Tanks, uçak savaşı simülasyonu World of Warplanes ve deniz savaşı simülasyonu World of Warships gibi takım bazlı çevrimiçi devasa savaş oyunları serisine odaklanmıştır. Wargaming, tüm seriyi (bu üç oyunu) bir araya getirerek online savaş evreninin merkezi hâline gelecek olan Wargaming.net servisini duyurmuştur. http://eu.wargaming.net/

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.703


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı