World of Tanks’te Futbol Coşkusu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Tanks'te Futbol Coşkusu! Poster
World of Tanks'te Futbol Coşkusu! Poster

Wargaming'in sevilen MMO tank oyunu World of Tanks, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın başlamasıyla birlikte Tank Futbolu 2016 etkinliğini duyurdu. 3'er kişilik turnuva şeklinde düzenlenecek bu etkinlikteki ödül havuzu tam 5000 USD. Etkinlik detaylarını haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
15.06.2016

Avrupa Futbol Şampiyonasının heyecanı World of Tanks‘e geldi! Kıyasıya mücadeleye sahne olacak Tank Futbolu 2016 etkinliği World of Tanks PC sürümünde ve mobil sürüm World of Tanks Blitz’te başladı.

World of Tanks PC sürümünde tankçılar 3’er tanktan oluşan takımlarda karşı karşıya gelecekler ve 7 dakikalık maçlarda topu düşman fileleriyle buluşturmaya çalışacaklar. Tank Futbolu turnuvasında yer almak isteyen oyuncuların ellerini çabuk tutmaları gerekiyor zira kayıt için son gün 15 Haziran Çarşamba. Yaklaşık bir ay sürecek Tank Futbolu 2016 etkinlikleri boyunca takımlar, bu oyunlara özel T-62a Sport (T-62a S) tankıyla rakiplerine üç gol atan taraf olmak için kapışacaklar.

World of Tanks Yapımcısı Anton Pankov oyunlarla ilgili düşüncelerini, “Tank Futbolu 2016’nın daha önce yaptığımız futbol etkinliğinin aynısı olduğunu düşünmeyin. Oyun geçtiğimiz yıldan bu yana birçok değişikliğe uğradı. Yeni oyun fiziği efsane hareketler ve vuruşlar yapabilmenize olanak tanıyacak şekilde geliştirildi. Uzatmalar mekaniğini oyuna ekleyerek maçların eskisinden daha heyecanlı olacağını düşünüyoruz çünkü berabere kalma olasılığını ortadan kaldırdık. Her maçın yalnızca bir galibi olacak ve bu da rekabeti kızıştıracak” sözleriyle dile getirdi.

Turnuvanın en iyi dört takımı, bir senelik Premium hesaba kavuşacak ve bu takımların üyeleri de Type 59 tankını kazanıyor olacaklar. Bu dört takım ayrıca Bağımsız Devletler Topluluğunun en iyi dört takımıyla karşı karşıya gelerek 5000 USD tutarındaki ödül havuzundan pay almak için yarışma hakkı kazanacaklar. 9 Temmuz’da gerçekleşecek bu karşılaşmaları internetten canlı olarak izleyebileceksiniz. Turnuva başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

World of Tanks Blitz’te 24 Haziran’a kadar sürecek futbol çılgınlığında ise özel görevlere katılıp tanklarınız için “Oley! Oley! Oley!” kamuflajını kazanmanız mümkün. Mobil tank futbolu oyunları, 1-10 seviyedeki tüm tanklara açık olsa da görevlerin zorluğu değişkenlik gösteriyor. Bu özel kamuflajın etkinlikten sonra da kalıcı olacağını belirtelim.

Maçların yanı sıra World of Tanks Blitz’e 10 Haziran’da, hızıyla er meydanının tozunu attıracak ilk Fransız Premium tankı FCM 50 t geliyor! Futbol heyecanına özel bir kamuflajla gelecek ve çevikliğiyle rakiplerinizi şaşkına çevirecek bu tankı kaçırmayın.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.603


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!