AION 4.62 Güncellemesi Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
24.09.2014

Gameforge’un sevilen MMORPG oyunu AION yeni güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor. Yeni eşyaların yanı sıra oyun kurgusunda düzenlemelerin yapıldığı AION 4.62’da ki yeniliklerin detayları şu şekilde:

Kale Saatleri Değişti, Kıdemli Seviyeleri Yakında Yükselecek

4.62 güncellemesi, AION Europe’in 5 yıllık jübilesi münasebetiyle Avrupa sunucularında yayınlandı! Yenilikler arasında, ekstradan bir yuvaya koyabileceğin ve serumlarla değerini artırabileceğin süs tüyü yer alır. Zırhını muazzam geliştirir! Ayrıca, beceriler artık zahmetli bir şekilde kitaplardan öğrenilmeyecek, otomatik olarak kahramanının becerilerine eklenecek.

Kısa bir süre önce bütün oyunculara, kale dövüşleri için hangi saatleri tercih ettiklerini oyuniçi anket yoluyla bize bildirme imkanı sunulmuştu. Anketi değerlendirdikten sonra kale saatlerini isteğinize uygun olarak değiştirdik ve güncellemeye dahil ettik.

Değişen saatleri ve 4.62 güncellemesinin beraberinde getirdiği tüm yenilikleri yama notlarında bulabilirsin.

Sevinecek daha çok şey var: 29.09. tarihinde Kıdemli seviyeleri yükselecek! Her etkinleştirilen altın paketin karşılığında bir seviye atlarsın ve Atreya’daki maceraların için değerli eşyalar elde edersin. Daha fazla bilgiyi yakında burada, haberler bölümünde sizlerle paylaşacağız.

Bol eğlenceler!
AION Ekibi

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.061


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı