Battle Carnival Kapalı Beta Kayıtları Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
19.03.2018

Zepetto (www.zepetto.com, CEO Jin Kim) tarafından geliştirilen Online FPS Battle Carnival, uluslar arası oyun platformu Steam üzerinden erken erişime açılmadan önce Kapalı Beta Testi için katılımcı alımına başladı.

Oyuncuların Battle Carvnival’in resmi web sitesi (playbattlecarnival.com) üzerinden başvuru yapabileceği Kapalı Beta testi için 18-28 Mart tarihleri arasında kayıt alınacak. Teste katılmaya hak kazanan herkes 30 Mart 1 Nisan arasında gerçekleştirilecek birinci Kapalı Beta testi ve 6-8 Nisan arasında gerçekleştirilecek ikinci Kapalı Beta testleri sırasında oyuna giriş yapabilecekler.

Battle Carnival’in Kapalı Beta Testinde açılacak olan sürümü, oyunculara hali hazırda Rusya ve Tayland’ta hizmeti verilen sürümden farklı olarak yeniden geliştirilmiş ve tamamen karakter odaklı bir takım oyunu tecrübesi sunacak. Her karakterin kullanabileceği silahların farklı olmasının yanısıra karakter özelliklerinin de farklı olması takım üyelerinin seçeceği karakterlerin oluşturacağı çeşitli kombinasyonlar ile her maç oyuncular için farklı bir oyun deneyimi yaşatacak.

Zepetto, yapılacak olan test ile sunucu stabilitesi, oyun dengesi gibi teknik testlerin yanı sıra oyunculardan gelecek geri dönüşleri değerlendirerek Battle Carvnival’i Nisan sonunda Rusya ve Tayland dışındaki tüm ülkelere erken erişime açmayı planlıyor.

Zepetto CEO’su Jin Kim, “Rusya ve Tayland dışındaki ülkelerin oyuncularından Battle Carnival için yoğun bir talep vardı.” dedi ve şöyle devam etti “Battle Carnival’i harcama yapmayan oyuncuların da keyifle oynayabileceği bir oyun haline getirmek en büyük hedefimiz.”

Toplam Okunma Sayısı : 1.981


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!