Blast Pro Series Bilet Satışları Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
02.04.2018

2017 yılında Kopenhag’da açılan ve zihinlerden kolay kolay silinmeyecek bir turnuvaya imza atan Blast Pro Series uluslararası ilk organizasyonunu İstanbul’da gerçekleştiriyor. Dünyanın en iyi 6 CS:GO takımının 250.000$’lık ödül havuzundan en büyük payı ve Blast Pro Series kupasını kazanmak için mücadele edeceği turnuva 23 Haziran 2018 Cumartesi günü İstanbul Ülker Sports Arena’da düzenlenecek.

23 Haziran 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan ve Türk espor tarihi için ilk niteliğinde olan bu uluslararası turnuva hem ülkemizde esporun daha fazla tanınması ve gelişmesi açısından hem de sonraki organizasyonlar için tecrübe olması açısından oldukça önemli.

Tamamen kapalı bir ortamda özel tasarlanmış bir sahnede ışık ve sahne şovlarıyla desteklenerek yapılacak olan etkinliği biletleri 2 Nisan 2018 Pazartesi günü satışa çıkacak. Mobilet.com üzerinden satılacak olan biletleri tükenmeden almak ve Blast Pro Series heyecanını canlı yaşamak için biletinizi en kısa zamanda rezerve ettirmenizi tavsiye ediyoruz.

2017’de Kopenhag’da düzenlenen final etkinliğin videosunu buradan izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı