Knight Online Midgard Sunucusu İle Büyüyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online Midgard Sunucusu İle Büyüyor Poster
Knight Online Midgard Sunucusu İle Büyüyor Poster

Geçen yıllara rağmen popülerliğini yitirmeyen MMORPG oyunu Knight Online, son zamanlardaki güncellemelere bir yenisini daha ekleyerek Midgard isimli sunucusunu oyun severlerin hizmetine açıyor. Sunucuya özel etkinlikler ve diğer tüm bilgilere haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
03.09.2015

Tam 11 yıldır Türkiye’nin lider MMORPG oyunu Knight Online‘da yeni sunucu heyecanı yaşanıyor! Uzun bir bekleyişin ardından, yeni sunucu Midgard, Knight Online‘daki yerini alıyor!

Knight Online ekibi olarak, her zaman oyuncu isteklerini ön planda tutarak Knight Online‘a şekil verdik. Bu durum, efsane oyunun 11. yılında da bu değişmedi ve alınan büyük kararlar, oyuncuların oylamalarıyla belirlendi.

Ekip olarak son bir kaç aydır yaptığımız gözlemler dahilinde, çoğu oyuncumuzun oyuna yeni bir sunucu gelmesini istediklerini fark ettik. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen güncellemeyle TBL’nin önünün de tamamen kapatılmasını ve uzun bir süredir sıkı kontroller ve güncellemelerle oldukça düşük bir seviyeye indirilen illegal oyuncu sayısını göz önünde bulundurarak, oyuncularımıza yepyeni bir başlangıç fırsatı sunmak amacıyla yeni sunucu Midgard’ı açma kararı aldık.

Bu bağlamda, 3 Eylül 2015 Perşembe günü gerçekleşecek bakımla birlikte, Midgard sunucusu Knight Online‘daki yerini alacak! Yine oyuncularımızdan gelen istekler doğrultusunda düzenlenen Special Monster Staff ve Dragon Box eşyalarıyla birlikte, Asgard ve Orion sunucularında olduğu gibi yalnızca OTP’li oyuncuların giriş yapabileceği Midgard sunucusu, yeni bir başlangıç yapmak isteyen Knight Online oyuncularını bekliyor olacak. Ayrıca yeni sunucumuzun şerefine tüm oyunda gerçekleşecek olan Gül Şövalyesi Etkinliği de yine 3 Eylül 2015 Perşembe günü Knight Online‘da olacak.

3 Eylül’den itibaren OTP’li tüm oyuncularımız, Midgard sunucusuna giriş yapabilecekler. Yeni sunucumuzun tüm oyuncularımıza hayırlı olmasını temenni eder, iyi oyunlar dileriz.
Basın Bülteni

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.322


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı