Knight Online’da Etkinlik Şöleni Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
23.09.2014

Türkiye’deki 10.yılını geride bırakan ve popülerliğini korumaya devam eden MMORPG efsanesi Knight Online, oyunseverleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Sanal dünyadaki emek hırsızlığının önüne geçmek için gerçekleştirdiği 100 Bin Dolar’lık bir güvenlik sistemi olan OTP yatırımı,sahte sitelerle sürdürdüğü hukuki mücadele veOnline oyun dünyasının en büyük etkinliklerinden biri olan aynı zamanda da binlerce “Lira”lık ödülün dağıtıldığı Klan Turnuvalarının ardından aynı anda tam 6 etkinlik birden geliyor!

Knight Online 10. Yıl Etkinliklerine Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Türkiye’nin en çok oynanan MMORPG oyunu Knight Online‘de 10. yıl sürprizleri tüm hızıyla devam ediyor. Knight Online‘nin yayın haklarını 2.5 yıl önce devralan Global Online Oyun Yayıncısı NTT Game, oyunu devraldığı ilk günden beri Knigt Online oyuncularını memnun etmek ve beklentilerini karşılamak için ciddi bir kaynak ve zaman ayırıyor.

Oyuncuların beklentilerine cevap verebilmek için büyük çaba sarfettiklerini belirten NTT Game Türkiye ve Avrupa Operasyon Müdürü Serhan Kazar; “Knight Online‘yi devraldığımız zaman, oyuncularımızı memnun etmek ve onların güvenini kazanmak için yaptığımız ilk şey, onların karşısında bir muhatap bulmalarını sağlamak oldu. Tam olarak bu sebepten dolayı bu yıl içerisinde üç tane Klan Turnuvasını düzenledik, onlarla tanıştık, onların bizden beklentilerini ilk ağızdan dinledik. Bir araya geldiğimiz her etkinlikte daha çoğuyla tanıştık, daha çok şey dinledik ve daha çok şey çözdük. Onların memnuniyetlerini ve etkileşimimizi sürdürmek için şimdi de aynı anda tam 6 etkinliği birden oyuncularımıza sunuyoruz” dedi.

Etkinlikler 23 Eylül’de Başlıyor

23 Eylül 2014 Salı gününden itibaren başlayacak olan etkinliklerle Knight Online oyuncuları hem eğlenecek hem de her etkinlikte olduğu gibi kazanmaya devam edecek. Harf Toplama, İşgal, Rütbeni Bil, Rulet, Geri Dönüş ve Logos Kutsaması etkinlikleriyle her oyuncuya hitap eden bir etkinlik karnavalı yaşanacak. İsteyen oyuncular belirlenen harfleri toplayarak hediyeler kazanırken, isteyen oyuncular yeni eklenen beş Boss’u alt ederek birbirinden değerli eşyalar kazanabilecekler. Tüm bu etkinlikler ve daha fazlası bir ay boyunca Knight Online oyuncularıyla olacak.

10. yıl kutlamalarına birbirinden güzel altı etkinlikle daha devam ettiklerini belirten Serhan Kazar, “Şu an aktif olarak Knight Online oyuncusu olan ya da Knight Online‘a ara vermiş olan oyuncuların kaçırmaması gereken bir etkinlik bizleri bekliyor. Knight Online‘nin 10. yıl kutlamaları için birçok etkinlik ve sürprizler yaptık, ancak sürprizlerimiz bunlarla sınırlı değil. 23 Eylül’de başlayacak ve bir ay boyunca devam edecek olan etkinliklerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen oyuncularımızKnight Online resmi forumlarınıve resmi sitemizi ziyaret edebilirler” dedi.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.661


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı